Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Az Usa határon gond lehet az...

Az Usa határon gond lehet az hogy egyáltalán nem beszélek angolul és hogy csak max kb 100 Usd lesz nálam? ( a többi bank számlán) tapasztalatokat várnék

Figyelt kérdés
Lenne nálam egy angol nyelvű levél amit átadnék a tisztnek magamtól rögtön ami tartalmazná hogy nem beszelem az angolt meddig leszek kint,a hotel címét,nem kívánok kint dolgozni tanulni,letelepedni a húgom és a férje kint várnának ők előbb érnek ki a kint váró húgom magyar telefonszámát mert ő jól beszél angolul és Sógorom Bécsi telefon számát is mert ő Azonnal át átadnám a repijegyemet vissza felére hogy az is meg van.Ezenkívül beszereznék egy banki igazolást az anyagi helyzetemről is angolul
2017. márc. 10. 14:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

ma 10:50

Nem mindenki angol nyelvet tanul.

Én anno annak idején oroszt tanultam, ahogy mindenki más. Így oroszul tudok, angolul nem.

Sok országban nem az angol az anyanyelv, hanem orosz, német, francia, spanyol stb. Ők közül is sokan nem tudnak angolul.

Tudod, nem csak az angol a világnyelv.

2017. márc. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%
Én sem csak angolul tudok, hanem németül, franciául, spanyolul és norvégul (svédet és dánt értem többnyire, írásban teljesen), de angolul manapság tudni kell és kész. Nem is nyelvtudás, csak az emberi közösséghez való tartozás alapeszköze.
2017. márc. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"2017-ben hogy nem beszél valaki angolul? :D"


Van aki németet tanult az iskolában.

Én angolul tanultam de nem tudtam szinte semmit és csak 2-3 éve kezdtem el jobban tanulni mikor megismerkedtem egy lánnyal aki azóta a barátnőm és nem beszél magyarul.

De mondom, előtte nem tudtam szinte semmit, külföldön se jártam, angollal se találkoztam és a külföldiek közül is csak német nyugdíjasokat meg románokat, szerbeket láttam errefelé.

Közeli ismerőseim nagy része egy értelmes mondatot se tud idegen nyelven.


Kiosk nem minden reptéren van(ahol én voltam ott nem volt) és abban se vagyok biztos hogy kötelező használni. Tudomásom szerint a válaszaidat kinyomtatja egy papírra amit a határőrnek átadsz és ő még kérdezhet bármit. Kétlem hogy egy cetlivel a kezedben csak úgy kisétálsz, főleg hogy még pecsét is kell az útlevélbe(bár a mai világba egy gép is tud pecsételni).

2017. márc. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!