Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mennyi idő alatt ér Kanadába...

Mennyi idő alatt ér Kanadába egy elsőbbségivel feladott levél?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 18. 20:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Ugyanannyi idő alatt, mint a közönséges. Nincsen külön villámrepülő, amely a feladás percében indulna a leveleddel. Azz elsőbbség a kikézbesítésre értendő. Gyakorlatilag a közönséges levelekkel egyszerre kapja meg a címzett.
2017. ápr. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

bocs.

olyan tíz nap

2017. ápr. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha villámgyorsan akarod, bízd meg a DHL-t, vagy a hasonló szolgáltatókat. Azok eljönnek a küldeményedért, kiviszik a repülőhöz, amely éppen startol a cím felé és Kanadában a leszálláskor a testvércégjük már várja a küldeményeket, melyeket azonnal kézbesít.

Én reggel kilenckor adtam fel és este hétkor ki volt kézbesítve (USA, Miami,Flo). Viszont meg is kérik az árát.

2017. ápr. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, az elsőbbségi megy csak légipostával, kb. egy hét. A normál lehet egy hónap is.
2017. ápr. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Rosszul tudod. De tévedés az emeri dolog. Én a postánál dolgoztam, de nem voltam igazgató.
2017. ápr. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy hónap az kb 1950-ig volt reális. Akkor még hajón szállították. A repülposta külön volt és a levélpapír is más volt. Elvitték az egyszerűt is, de az akkor jóval drágáb volt, mertátlépte a megengedett súlyt. Most már gyakorlatilag mindent repülőn szállítanak.
2017. ápr. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tudja fene, a testvéremnek karácsonyra küldtem képeslapot, az egyik szomszédos országba. Pár hete kapta meg.
2017. ápr. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Néhány nap is lehet, de néhány hét is. De az elsőbbségit lehet követni, bár van, hogy előbb kapja meg az ember, mint a követőn kijelzik.


A Canada Post-tal bajok vannak, privatizálni akarják, már rengeteg helyre nem is visznek házhoz postát, csak a gyűjtőszekrényekbe.


Az ajánlott levelek-csomagok értesítéseit a postás hozza ki, vagy félreviszi. Mert az egyenlőség biztosítása miatt vannak olyan postai dolgozók, akik nem olvasnak, vagy nem elég jól latin betűsen.


Aztán meg a postások játszanak a telefonjukkal menet közben, és félredobják az értesítőt.


A többi levél és csomagküldők átvevőhelyére problémás eljutni, ha napközben nem volt otthon az ember.

2017. ápr. 20. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!