Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Kanadába el lehetne jutni...

Kanadába el lehetne jutni vonattal?

Figyelt kérdés
A repülőre nem merek felülni.Úgy nem lehet,hogy kelet fele,keresztül megyek Oroszországon,majd a Bering szorosnál komppal átszállok Alaszkába és onnan megyek Kanadába?

2017. jún. 7. 09:38
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

nagyon eros felelmed van a repulestol es meg tagadod is

ezert irta az elozo hogy "beteges" a felelmed


es igen, vannak szakemberek, akik ezzel foglalkoznak, mert nem vagy egyedul ebben a helyzetben


amugy pedig olcsobb/gyorsabb/biztonsagosabb ha Angliabol hajoval mesz at New Yorkba vagy Philly-be es onnan Amtrak vonat:


[link]

2017. jún. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy miért pont a repüléstől félsz, amikor eleve egy halállal végződő "betegséged" van, amit életnek nevezünk.

Arra nem gondoltál még, hogy pl. holnap reggel felébredsz-e egyáltalán??!

2017. jún. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Ülj fel repülőre nyugodtan!!!

A világon a két legjobb dolog repülőn ülni, és vízben lenni!

2017. jún. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
2017. jún. 9. 17:46
 15/19 anonim ***** válasza:
Kerdezo...emlekszel még?en mondtam hogy beteg vagy!Nos az igazsag az hogy tevedtem!Ez nem igaz!Erre az altalad linkelt video után kellett ráébrednem!Te ugyanis egy utolso idetlen gyökér vagy,aki játsza itt az agyat,es kepes egy ilyen baromsagot belinkelni ahol egy megrendezett filmbeli jelenet van egy repulogep szerencsetlensegrol!Ezek utan ehhez a kerdeshez erdemben hozzaszolni ertelmet nem latom!Fogjad azt zarjad be az ajtot aztan kuksoljal otthon es feljel mindentől!Az utcara se menj ki nehogy a fejedre essen valami,vagy elüssön az auto!En ha nem gond ezekrol nem linkelek most neked videot!
2017. jún. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Autó már ütött el..Megúsztam egy karcolás nélkül.Attól nem félek.
2017. jún. 9. 20:35
 17/19 anonim ***** válasza:

Most tekintsünk el a fóbiáktól. Valóban lehetséges úgy eljutni oda, ahogy a kérdező leírta?


Mert (szerintem) elméletileg igen, és a rövid kompozáson kívűl szárazföldön el lehet jutni az amerikai komtinense.


Egyébként a hajó is el tud süllyedni, és a tengeren sincs nagyobb esélyed a túlélésre, mint egy lezuhant repülőn.

2017. jún. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Ott vannak mentő csónakok.Meg küldenek egy másik hajót,ami felvesz
2017. jún. 10. 12:37
 19/19 anonim ***** válasza:
Vicces vagy
2019. aug. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!