Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Valaki tud segíteni new yorki...

Valaki tud segíteni new yorki tömegközlekedéssel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Tudom hülye vagyok de abszolút nem tudok kiigazodni a honlapon és google nem a barátom, szóval segítséget kérek.

Queens Floral Parkban lakom, onnan szeretnék eljutni Manhattanbe az Empire State Buildinghez.

Azt írja a google hogy n24es busz, utána F metró, ez idáig rendben van de jegyet hol tudok venni rá? Mennyibe kerül? Ha veszek metrocardot (mondjuk hetijegyet), az jó erre a buszra is?


2017. jún. 8. 15:35
 1/5 anonim válasza:
Mi tavaly busszall érkeztünk New Yorkba Atlantic Cityből és ott az állomáson vettünk automatából 7 napos metro cardot! Kb 30$-ba került és a buszokon később ugyanúgy elfogadták!
2017. jún. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

En a helyedben inkabb felszallnek Long Island Railroadra, elmennek vegallomasig, Penn Stationig, onnan kb 10 perces seta Empire State Buildinghez.

Metrocard minden metroallomason kaphato, minden varosi buszra es metrora ervenyes. Buszon sajnos nem lehet venni, ha nincs Metrocardod es fel akarsz szallni buszra sofornek kell fizetni, csakis keszpenzzel, egy jegy ara $2.75.

De ha busz-metro atszallassal akarsz menni, kerd meg a vezetotol egy transfert, azzal at tudsz szallni metrora.

2017. jún. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Na ez szuper lenne, még jó hogy megkérdeztem mert ez sokkal rövidebb, de ha jól olvasom 12 dollár egy egyirányú jegy, ugye? És arra nem jó a metrocard.

Kártyát már kaptam, azt már csak fel kell töltenem.

2017. jún. 8. 21:41
 4/5 anonim ***** válasza:

Hat igen, metrocard nem ervenyes Long Island Railroadra, az egy egeszen mas rendszer. De sokkal sokkal kenyelmesebb.

Probalj off-peakben menni, az olcsobb.

2017. jún. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm, végül csak igy mászkáltam be a városba, tényleg egyszerűbb volt mint buszozni metrózni. Bár így is át kellett szállni de csak a mellettünk lévő vonatra.
2017. jún. 19. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!