Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Volt már valaki közületek Las...

Volt már valaki közületek Las Vegasban? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék még a nyár folyamán eljutni, leírnátok a tapasztalataitokat?

- Kb. mennyibe kerül a repjegy?

- Mennyi időt töltöttetek ott?

- Mi az, amit érdemes megnézni?

- Azon kívül, hogy el kell menni az amerikai nagykövetségre kell még valamit intézni?

- Jól tudom, hogy kell útlevél és személyi is?

- Mennyire drágák pl. az éttermek, belépők, stb.?

- Ti hogy éreztétek magatokat? :)

Köszi a válaszokat.



2017. jún. 18. 14:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Repjegy 3-400 ezer ft, időszaktól függően:

[link]


Nem kell elmenni a nagykövetségre: interneten is lehet igényelni ESTA névre hallgató egyszerűsített vízumot.

Csak útlevél.


Többi kérdésedre itt találhatsz választ:

https://www.gyakorikerdesek.hu/utazas__eszak-amerika__855043..

2017. jún. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, azért még írhattok.
2017. jún. 18. 17:27
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

- ha most foglalod a repjegyet, akkor sztem eleg drága lesz már a nyárra. Egyebként a legolcsóbb szerintem a British LV-ba, nézd meg az oldalukon, hogy mennyiért visznek el nyáron. Ha teheted, én inkább azt javaslom, hogy ősszel menj, az idő is elviselhetőbb és az már nem annyira főszezon

- 3 napot töltöttünk Vegasban

- Hoover Dam, Grand Canyon, ha van időd, és tudsz bérelni autót, el lehet autózni Los Angelesbe, San Franciscoba (és esetleg onnan hazajönni).. de ha inkább a környéken maradnál, érdemes még megnézni a nemzeti parkokat a környéken: Valley of Fire State Park, Death Valley, Zion

- nem kell elmenni a nagykövetségre, ezt nem is értem.. miért kellene? Neten megveszed az Estat (14 dollárért) meg kell egy útlevél

- elég az útlevél, ott nem nagyon tudnak mit kezdeni a személyiddel

- sztem olyan 30 dollárt lehet számolni az étkezésre / nap, a belépők árát meg tudod nézni neten

- Las Vegas annyira nem nagy szám, inkább kiinduló pontnak jó, ott a Stripen és a kaszinókon kívül nincs semmi. Autóbérlés nélkül szerintem nem az igazi.

2017. jún. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen neked is, megy a zöld kéz. Hát, azt sajnos nem tehetem, hogy ősszel menjek, suli miatt.

A nagykövetségre azért gondoltam, mert eddig minden ismerősöm ment oda, aki kiment Amerikába.

2017. jún. 18. 19:58
 5/8 anonim ***** válasza:
én most januárban voltam, nagyon jó volt
2017. jún. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De jó! :))
2017. jún. 21. 20:14
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Voltam ott parszor, putri egy hely.... rohadtul untam, hogy a minket meglatogato ismerosoket mind meg akartak nezni. Mondjuk tobbnyire egy hosszabb road/trip egy/egy allomasa volt Las Vegas, de meg igy is utaltam. Magyarorszagrol kifejezetten oda borzasztoan felesleges elmenni. Valaki fenntebb irta a South-West nagy nemzeti parkjait, na, azokat ezerszer ertelmesebb dolog meglatogatni. Plane, ha kocsit bereltek, es ugy keresitek fel oket. A Vegasban dekkolasnal ertelmetlenebb ido es penzpocsekolast el se tudok kepzelni.
2017. júl. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha iskolaba jarsz, akkor ne indulj el, 21 ev alatt be sem teheted a labad szinte sehova LV-ban, egy negyed korty sort se ihatsz, es ha valaki megveszi neked, akkor mindkettotoket lecsuk(hat)nak.
2017. júl. 16. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!