Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Szerintetek érdemes Magyar...

Szerintemse kérdése:

Szerintetek érdemes Magyar emberként állampolgárságit venni Amerikában?

Figyelt kérdés
Mert hallottam egy két embertől hogy nem éri meg hogy állampolgárságit vásároljak mert akár már a repülőtérről sem engednek tovább minden féle ok nélkül.. valaki vélemény? Vagy esetleg tapasztalat? 17/L

#Amerika #állampolgárság #valakikeremsegitsen
2017. júl. 1. 18:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Te miről beszélsz?
2017. júl. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Állampolgárságit venni? Az mi? Állampolgárságot akartál írni? Na azt venni nem tudsz.
2017. júl. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Venni állampolgárságot sehol nem fogsz (hacsak nem vagy valami dúsgazdag csiliomos és meg nem kened a hatóságokat). Kérvényezni kérvényezhetsz, és vagy beleegyeznek, vagy nem. Úgy is mondhatnám, Amerika nem cirkusz, hogy pár ezerért beengednek.
2017. júl. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Figyelj nekem a mulkor azt mondtak hogy mar allampolgarsagit Amerikaban es megy egy ket helyen mar vasarolni kell a migransok miatt
2017. júl. 1. 19:25
 5/12 A kérdező kommentje:
Meg hogy ez hosszadalmas dolog stb.. bocsi ha egy ket szot felre irok mert a telefonomon automatikus szo javito mukodik. Es van mikor mas szora javitja att amit en irtam
2017. júl. 1. 19:27
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
.Amerikai allampolgarsagot nem lehet megvasarolni, aki ilyeneket ajanl, vagy fogalma nincs a dologrol, vagy be akar csapni. Maximum amirol szo lehet, kervenyezni lehet beruhazasi vizumot, es legalabb fel millio dollart kell beruhazni egy olyan uzletbe ahol legalabb 10 amerikai allampolgar kap munkat. De az meg akkor se allampogarsag, csak tartozkodasi engedely, es a procedura nagyon hosszadalmas.De ha have elkoltenivalod fel millio dollarod, minek neked amerikai allampolgarsag, nagyon jol meg tudsz lenni Europaban is.
2017. júl. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
38%
Nem tudom mirol beszeltek a kerdezonek igaza van.Minden nagy varosban vannak boltok ahol lehet venni es nem is draga.
2017. júl. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
85%

#7 kérnék két kiló kínai állampolgárságot, harminc deka amerikai állampolgárságot, és egy kis sajtos-tejfölös mexikói állampolgárságot is :$ 20 dekával több lett, maradhat!

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

2017. júl. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"nekem a mulkor azt mondtak hogy mar allampolgarsagit Amerikaban es megy egy ket helyen mar vasarolni kell a migransok miatt"


...és akik neked ezt mondták, ők miért hallgatták el előled, hogy te nem fogsz tudni vásárolni,

mert te is pont migráns leszel, ha be akarsz kéredzkedni az USA-ba!

2017. júl. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Ha zold kartyara gomdolsz akkor azt hazasodassal is szerezhetsz, nyithatsz sajat vallalkozast min 170millio ertekben meg meg van egy csomo lehetoseg, olvass utana
2017. júl. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!