Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Kinek mi volt a legolcsobb...

Kinek mi volt a legolcsobb jegye amivel kiutazott az USAba?

Figyelt kérdés
Szeretnek egyszer eljutni oda, es a jegyek..eleg vegyesek:D No meg erdeklodes keppen is szeretnem megtudni. Aki esetleg valamilyen palyazat eredmenyekeppen ingyen juthatott ki az nem számítana bele a kerdesbe mivel nemhinnem hogy nekem sikerulne egy ilyen:$
2017. aug. 6. 08:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Miami,150ezer bôrônddel. Ennèl olcsòbban is lett volna,ha csak kèzipoggyàszt viszek.
2017. aug. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
15%
0 ft mert a villám akar menni abba a koszfészekbe
2017. aug. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
125ezer New York-ba.
2017. aug. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%
2-es, koszfészek? Fejtsd mar ki, mi van ott rossz, ami nalunk nincs? Es mi van pl. Svajcban jo dolog, ami nincs USA-ban?
2017. aug. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
10%

4-es

Ennyire rossz a humorérzéked ?

2017. aug. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem azert irtam ki a kerdest hogy belem kossenek. Nem azt kertem, hogy rossz indulatu velemenyekkel illessek amerikat. Ha mar itt tartunk lehet ott is van eleg "kosz" de itt magyarorszagon Orban Viktor vezetesevel tobb szennyfos van mint sokhelyen a vilagban. Nezni kene a megelhetest mert ha figyeltetek itt mar eleg nehez munkat talalni. Vannak kint ismeroseim akik szivesen latnak legfokepp oket latogatnam meg:D Szval ha Amerikat akarjak nehanyan fikázni tegyek ott ahol van ra pozitiv erdeklodes mert sajnos erre en nem vagyok vevo. Kimeljenek a hasonlo kommentek:) egyszeru kerdest tettem fel. Miert kell masra atterni? Erdekel az ottani kornyezet. Szeretnek korulnezni. Lehetoseget figyelni. Bar szerintem ez mar az en sajat dolgom. Ill. Koszonom azoknak akik nem retardalt modon valaszoltak, hanem a kerdesemre..mint egy normalis ember.:)
2017. aug. 6. 10:07
 7/14 anonim ***** válasza:
Valóban egyszerűtettél fel, de a politikát minek vitted bele most. Ha nem találsz munkát, majd leírom , hogy hol toboroznak munkaerőt. Már 60-100 km- / ről szállítják a dolgozókat munkaerőhiány miatt !Persze attól mehesz Amerikába, de ott sem kolbászból van a kerítés./ Olvass utána !
2017. aug. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
egyszerűt tettél
2017. aug. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
16 eves vagyok a munkalehetoseg meg kesobb is raer:D legfokepp a rokonaim szeretnem meglatogatni amit le is irtam.
2017. aug. 6. 12:43
 10/14 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem írtad, hol laknak az USAn belül?
2017. aug. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!