Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Az amerikai hajléktalanok...

Az amerikai hajléktalanok "étterme" tényleg a mcdonalds?

Figyelt kérdés

Egyes helyeken ezekbe a gyors kajáldákba csak a legszegényebbek illetve a hajléktalanok járnak ?

Kalifornia és a hasonló államokra gondolok ahol a hideg elől legalább védettek.



2017. szept. 17. 14:10
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
6os, 4 semestert dolgoztam Angliában a mekiben:-)
2017. szept. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

Kb 2 hete meg ma is voltam de nem lattam hajlektalant, sot eleg jo kocsikat latok a parkoloban.

Igaz h olcso a kaja meg nem egeszseges de az amerikaiak tul anyagiasak ahhoz hogy csak lazan szorjak a penzt napi, heti szinten normal ettermekben meg akkor is ha megtehetnék.

2017. szept. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Utolsó, pont ezt írtam én is. Hogy nem hajléktalanok járnak oda, de jellemzően a szegények, és munkanélküliek, valamint a kispénzű középsulisok.
2017. szept. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
szeretnék én olyan amerikai hajléktalan lenni aki megteheti azt hogy mindennap a mc donaldsba eszik meg egy-két menüt
2017. szept. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
válaszokból leszűrhető hogy az amerikában élő hajléktalanoknak jobb "sorsa" van mint az itthoniaknak
2017. szept. 20. 23:35
 16/28 anonim ***** válasza:
51%

Kerdezo, az utolso valaszodbol egyertelmuen leszurheto, hogy nem ertetted meg a Kaliforniaban elok valaszat, marmint, hogy a kaliforniai mekikbe NEM a hajlektalanok jarnak, hanem azok, akik meki kajat akarnak enni.


Amugy meg nem csak a hajlektalanoknak van jobb sorsa...csak hogy tudd.

2017. szept. 21. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
57%

#15(kérdező)

""válaszokból leszűrhető hogy az amerikában élő hajléktalanoknak jobb "sorsa" van mint az itthoniaknak""


ez elég "egyértelmű"Abba bizots lehetsz hogy a magyar hajléktalan az nem mc donaldsba eszik.

De azt is mgkockáztatom hogy még az amerikai hajléktalanoknak jobb soruk van odakinnt mint itthon az "átlag" magyarnak .Szerinted a magyarok többsége itthon mikor teheti meg hogy Mcdonaldsba,fast food restaurantba vagy "eat-as-you-go" ba járjon kajálni?Évente egyszer? Vagy soha? Eat-as-you-go ból talán csak egy van magyarországon ,budapesten a trófea. Soha életben nem ettem még ott mivel nem engedhetem meg magamnak.Az amerikai hajléktallanok valami támogatást vagy benefit-et bizonyára kapnak az államtól ha megtehetik azt hogy a mcdonaldsba kajáljanak .De nem kötelező fizetniük érte,mivel amit nemadnak el a nap végén az kirakják kukába ,az meg ingyen van nem igaz, Meg ott még lehet dumpster diving-olni is .Supermarketek is kidobnak egy csomó jó kaját .

2017. szept. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

A kaliforniai mekikbe sokkal nagyobb számban fordulnak elő hajléktalanok.Nyilván a legolcsóbb dolgokat veszik egyértelmű de akkor is jobb a helyzetük legalább ennyivel.Kivéve azokat a csöveseket nem sajnálom akik kerek-perec kiírják egy kartonlapra hogy ne kajára adjanak neki pénz hanem fűre...

Olyanra is sokszor van példa elvileg hogy más államokból a hideg elől menekülnek el.


Alap hogy jobb sorsa van ott az embernek.


Falusi vagyok a legközelebbi meki 50km :D

De megmondom őszintén nekem nem ízlik egy két eldugott noname helyen is jobb a hamburger.Aki ezeken szocializálódott annak biztos ízlik hát én nem rajongok érte.

2017. szept. 21. 11:22
 19/28 anonim ***** válasza:
Hát nem Mcdonalds-on szocializálódtam(sajnos) de az biztos hogy mindennap meg tudnám enni .
2017. szept. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Inkább örülj neki hogy nem azt etted gyerekkorodban vagy utána.Akkor már inkább egy paprikás krumpli :D
2017. szept. 21. 20:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!