Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mit vigyek magammal 4 napra...

Mit vigyek magammal 4 napra New Yorkba és a 10 hét munkához? Mit hozzak haza? Hol szálljak meg? Tippek?

Figyelt kérdés
A nyáron a USA-ban fogok 10 hetet dolgozni és utána szeretnék kb. 4 napot New York-ban tölteni. Táborban fogok dolgozni ahol elméletileg kapok 2 vagy 3 pólót egy kantáros nadrágot és heti 1 alkalommal mossák a szennyest. Utána pedig 4 napot leszek New Yorkban és szerintem couchsurfing-gel fogok szállást keresni. ÉRdekelne, hogy ti mit hoztatok/hoznátok haza persze ajándéknak és magatoknak is.
2017. nov. 25. 22:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ne sok mindent vigyél, ha lesz időd vásárolni. Kinn sok jó cuccot tudsz jóval olcsóbban megvenni, mint itthon. Én a nagy ajándékozgatásról leszoktam, ha valaki akar valamit, menjen oda és vegye meg magának. Vagy rendeljen.

Hoztam menő farmereket, edzőcipőket ismerősöknek, persze rosszul adták meg a méretet és majdnemcsak még én voltam a hibás, hogy nem jó... Akkor még nem nagyon voltak webáruházak, most már rendelhetnek maguknak.


Esetleg közeli családtagoknak, gyerekeknek valami apróságot...

2017. nov. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"és szerintem couchsurfing-gel fogok szállást keresni"


Ha nem csaj vagy, akkor ejsze nem. :) De kb 10.000 forinttol mar kapsz agyat 8 agyas szobaban, hostelben.

2017. nov. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!