Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Akik Amerikában élnek azok...

Akik Amerikában élnek azok hazamennek egészségügyi okok miatt kis időre vagy kifizetik a drága egészségügyi ellátást?

Figyelt kérdés

Sajnos nem tudok hazautazni mert a zoldkartya meg nem erkezett meg pedig sok fogaszati gondom van es gondolkodtam rajta h jobban megérné anyagilag. Arajanlatot meg nem kaptam de 1 korona biztos kelleni fog, gyokerkezeles+tomes ami alaphangon 3000 dollár csak az interneten utananezve az araknak.

A repjegy az kb 900 dollar oda-vissza. Korona Magyarorszagon 200 dollar(nem a legolcsobb) gyokertomes, fedotomes egyutt kb 150 dollar.

Van aki direkt ilyen dolgokert is haza szokott utazni?


2017. dec. 2. 01:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem megyek haza. Van amerikai biztosításom.
2017. dec. 2. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nekem nincs biztositasom de ha lenne az se fedezne mindent. Megvan hany havonta, evente fizet egy tomest, egesz eletedben 1 gyokertomest fizet meg ehhez hasonlok.
2017. dec. 2. 03:59
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs meg a zoldkartyad, es elhagyod az USA-t, akkor nagy valoszinuseggel nem fognak visszaengedni. Az ideiglenes zoldkartyaval is rizikos, foleg, ha 2-3 honapra ott is maradsz.

Szamold ki, hogy kiesett munka, lehet, ki is rugnak, a repulojegy ara, a magyar fogaszati kezeles ara (miert, ervenyes a taj-kartyad? Avagy az allami fogaszatra mesz...?), es a kockazat, hogy nem engednek vissza.

Megeri?

Nem tudom, melyik allam melyik varosaban elsz, de itt egy gyoker-kezeles-tomes-korona $1010 dollar volt iden szeptemberben ugy, hogy az illeto magyar feketen van itt, ergo semmilyen biztositasa nincs.

Az en biztositasom egy reszet fedezi a fogaszati kezeleseknek, a co-payment 250 dollar lenne hasonlo root-canal-crown eseten.

Semmikeppen sem utaznek fogaszati kezeles miatt mas orszagba. Nem eri meg.

2017. dec. 2. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
49%
Na, pontosan ezért nem jó ötlet feketén tartózkodni az államokban. Ha szerencséd van és nincs semmi eü. problémád, megcsinálhatod a szerencsédet, de ha beüt a baj, akkor konkrétan rámegy az egészséged. Konkrétan kevesebb egészségben töltött életéved lesz, mintha Európában próbálkoztál volna.
2017. dec. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

"Arajanlatot meg nem kaptam de 1 korona biztos kelleni fog, gyokerkezeles+tomes ami alaphangon 3000 dollár csak az interneten utananezve az araknak. "


Bizti nincs 3000, ennyiert mar ott is implantatumot raknak.

2017. dec. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Legalisan vagyok itt es most vannak folyamatban a papirok.

Csak az kerult 1000 dollarba hogy megtisztitsak a fogaimat un. melytisztitast csinaltak. Az asszisztens csak annyit mondott hogy sok munka lenne a fogaimmal de csak rontgenkepeket latott meg a tisztitast csinalta es o ugye nem orvos. Ajanlott ilyen medicaidet vagy mi... De csak allampolgarok kaphatnak ha X osszeg alatt van a haztartas bevetele.

Fogtomes 200-300 dollar korul lehet, korona 1300 es gyokerkezelesert is elkerhetnek ennyit de 2000 dollarrol is olvastam a neten.


Lattam neten h szervezett utak is vannak klinikakhoz, repteri transferrel, szallassal is kulfoldieknek Magyarorszagra

2017. dec. 2. 17:05
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

"Csak az kerult 1000 dollarba hogy megtisztitsak a fogaimat"


Ha ennyire gazdag vagy, akkor hol a gond?!

2017. dec. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok gazdag de itt ennyi az ára :/
2017. dec. 3. 17:00
 9/13 anonim ***** válasza:

Kicsit off kerdes lesz!

Kedves Kerdezo, melyik allamban elsz, hogy ilyen sokba kerul a fogorvosi ellatas?

2017. dec. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

[link]


Átlag árak biztosítás nélkül $1000 felett vannak.


Észak karolinában élek.

2017. dec. 3. 23:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!