Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Miket szoktak kerdezni a...

Miket szoktak kerdezni a repuloteren leszallaskor az ellenorzesnel?

Figyelt kérdés
Megyek ki, most elonek kisero nelkul mert betoltottem a 18-at. A problema hogy nem tudok angolul es tudom hogy ott kerdezgetni szoktak amikor ellenorzik az utlevelet. Erteni ertem mit kerdeznek, mondanak viszont megszolalni nem tudok. Milyen kerdeseket rakhatnak fel?

2018. máj. 21. 12:13
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
"What do you think about President Donald Trump's allegation that FBI's spying on his campaign in 2016 might have been politically motivated?", meg ehhez hasonlok, ovatosan a valaszokkal, ha ellensegesnek tunsz, vagy teszed magad, hogy nem erted, mirol van szo, napokon at vallatni fognak!
2018. máj. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%

What's the purpose of your visit?

How long are you going to stay?

Are you visiting friends/relatives?

Where will you be staying?


Nyugi, ha valamire nagyon kivancsi es te nem tudsz ra valaszolni, keresni fog valakit aki beszel magyarul. Idos anyukam rendszeresen utazik, annyit tud angolul, hogy "no inglis, vizit maj dotor" es a kb. 5 utazasabol eddig csak egyetlen egyszer kellett tolmacs, de akkor is rogton talaltak valakit aki magyar.


No para; jo utat!

2018. máj. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amúgy meg esetleg ha egyáltalán nem tudsz angolul, azok, akiket mész látogatni, írhatnak egy levelet, hogy ki vagy te és miért jöttél, és azt ott szépen megmutatod a vízumosoknak.
2018. máj. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Majd valaki segít.

Amikor én voltam, akkor is kérdezgették a népet, hogy ki beszél pl. oroszul, mert azok semmilyen nyelven nem tudtak :D

Egyébként főleg olyat kérdezne, hogy mi a célja az utazásodnak, a csomagodat te pakoltad-e be, hagytad-e ellenőrizetlenül, stb.

2018. máj. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!