Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Tudtok itthon beszerezhető...

Tudtok itthon beszerezhető mobilnetes simkártya lehetőséget Egyesült Államokba történő utazáshoz?

Figyelt kérdés
Bár a szálláshelyeinken lesz WIFI (elméletileg), nagyon fontos lenne, hogy út közben is legyen internet hozzáférésünk (pl. navigációhoz stb). Van esetleg valami itthon is megvásárolható simkártya, amit kinn mobilnetezésre tudunk használni?

2018. júl. 5. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:
66%

A mobil navigációhoz szinte teljesen felesleges a mobilnet. Töltsetek le offline gps-t és meg van oldva (Magic earth szerintem a legjobb)


kb 2 évvel ezelőtt használtam a Vodafon amerika napijegy opciót. Ha jól emlékszem 2000Ft volt naponta, ezért magyar percdíjakkal hívhattam a magyar számokat és (talán) 100Mb internet volt benne.

2018. júl. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
a reptereken, érkezéskor, tudsz venni sim kártyát. amit feltöltesz némi pénzzel, és veszel hozzá netet
2018. júl. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
#2-hoz csatlakozva: mindezt gombokert. Teljesen felesleges itthon felforgatni a varost erte, egyfelol nem kapsz, masfelol leszallas utan kb. 5 percig kell kibirni es az elso ujsagosnal vagy epp walmart-ban, target-ben veszel SIM-et.
2018. júl. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Akkor ezek szerint az ottani bárhol kapható kártyákhoz lehet külön netet is "feltölteni"?
2018. júl. 5. 22:33
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én be sétáltam az első T-Mobil boltba az USA-ban, és valami 30 dollárért adtak SIM-kártyát, amivel 2 hétig neteztem relatíve sokat, és még így is megmaradt az adatkeret vagy fele.


Felesleges itthonról vinni bármit is ezen a terén.

2018. júl. 6. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

igy van, tenyleg nem eri meg otthonrol hozni

gondolom az nyilvanvalo, de azert megemlitem, hogy csakis fuggetlen teloval tudod ezt eljatszani ;)


A T-mobil a legjobb, ahogy fentebb irtak, van ahol ingyen, van ahol $10 kapsz sim kartyat, plus egy huszasert kapsz egy havi korlatlan lebeszelheto perceket meg xy datat. A baratnom 2012-ben jott meglatogatni, akkor $35-ert kapott 4giga datat de csak max 100 lebeszelheto percet. Mivel nem volt kit hivogatnia, igy a perc dolog nem erdekelte, de a data nagyon jol jott, mert folyamatosan posztolgatta a kalandjait a feszre, kirandulasnal pedig a terkepet hasznalta.


Mindig vannak valami kedvezmenyes akciok, de ha nincs, nem art rakerdezni!

2018. júl. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!