Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Az igaz, hogy az összes...

Az igaz, hogy az összes amerikai ember kövér (aki volt kint amerikában annak várom a válaszát)?

Figyelt kérdés
2010. jún. 25. 14:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem az összes kövér, de nagyon sokan vannak. Sokkal több a népességben az elhízott mint más orságokban, de ez nem azt jelenti, hogy 300kg-os emberek mászkálnak az utcán és egy vékonyat se látsz. Az én véleményem szerint 2 amerikai van...aki nagyon egészségtelenül eszik és elhízott, a másik pedig a nagyon egészségmániás aki szinte csak zöldséget meg gyümölcsöt eszik, és semmi olyat amiben sok tartósítószer van.
2010. jún. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Nem, szerintem Mo. is van rengeteg.. Kint jobb az élet, és kedvesebbek az emberek, mint a magyarok.. Még ha nem is csontsoványak, és kevesebb a lexikális tudásuk, akkor is jobban szeretem őket (:
2010. jún. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
En USA-ban elek es NEM a valasz. Mondjuk relativ, hogy ki a kover, mert Magyarorszagon egy 70 kilos no kovernek szamit, itt meg nem. Szoval neked ki a kover? Ha 90-100 kilosakra mondod, hogy koverek, akkor vegkepp nem mindenki, de meg a lakossag nagy resze sem. Inkabb kiugro peldak vannak, hogy a koverek kozt tobb a 200 kilos, mint Magyarorszagon. De egyebkent ket veglet van: vannak nagyon vekonyak (ok is sokan vannak) meg nagyon koverek. Kozepen nem sokan vannak. A vekonyak kozt sok az olyan, aki azert vekony, mert nagyon egeszsegesen el, sokat sportol, de sok olyan vekony ember is van, hogy csak azert marad vekony, mert olyan alkat, es szemet kajat eszik. Szoval nem mindenki kover.
2010. jún. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
és milyen ott amerikában?szép?ott is össze kell kúzni anadrágszíjjat?és veszélyesebb min t Magyar ország?
2010. jún. 26. 09:25
 5/11 A kérdező kommentje:
*Magyarosrszág*
2010. jún. 26. 09:25
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Attol fugg, hogy hol elsz. Minden varosnak van biztonsagosabb es veszelyesebb resze. Engem meg nem ert soha atrocitas, betores stb. Igen, szep es nem kell magunkat halalra sporolni ahhoz, hogy minden meg legyen, amit csak akarunk. Sehol sem lehet esz nelkul kolteni a penzt, de azert meg lehet elni odafigyelve. Szepnek szep, ennek ellenere van, akinek nem annyira tetszik. Ez relativ dolog. De nem mindenki kover...ez olyan butasag.
2010. jún. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

hát megmondom őszintén amerikába akrok költözni kb 15 év múlva és Los angeles vagy Las Vegas vagy Chicago vagy New York-bade igazából tök mind 1 csak város legyen és legyen élet :)

14/F

2010. jún. 28. 19:48
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mi lesz 5 ev mulva, azt sem lehet tudni, nem hogy 15 ev mulva...de amugy miert akarnal olyan orszagba koltozni, ahol a lakossag 100%-a kover velemenyed szerint? Amugy szerintem LA, NY epp a legrosszabb reszek, turistakent megnezni nagyon jok, de ott elni teljesen mas...nincs is jobb egy kis amerikai varosnal.
2010. júl. 2. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem gondolom úgy hogy a lakosság 100%-a kövér!!!Azért kérdeztem rá,hogy bebizonyítsam a csalídtagjaimnak az igazam!
2010. júl. 2. 08:41
 10/11 anonim ***** válasza:
USA-ban elek es egyaltalan nem igaz. Felenk kifejezetten keves a kover (New England)
2010. júl. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!