Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Hogyan utazzak el Los Angelesbe?

Hogyan utazzak el Los Angelesbe?

Figyelt kérdés

A közeljövőben el szeretnék utazni a Egyesült Államok Nyugati partvidékére, Kaliforniába.

Eltöltenék egy hetet, Los Angelesben,elmotoroznék San Franciscoig, aztán jönnék haza.

Repülővel mennék-és azzal is jönnék.

A szállás tekintetében fogalmam sincsen, hogy hol szâlnek meg, lehetőleg a legolcsóbb helyre gondoltam, lényegében elég ha van áram, zuhany, WC, meg persze egy ágy.

Nagyjából ezek az igényeim.

Még soha nem utaztam távoli országban, még repülőgépen sem ültem, ezért nem tudom milyen jogi procedúrán kell tulesnem a reptér amerikai oldalán.

Ebben tudnátok segíteni?


2018. dec. 3. 18:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hamar feladtad :(
2018. dec. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem, a legelső lépés az, hogy összegyűjtesz milliókat. Addig fölösleges bármit intézned míg jó pár milliód nincsen már. Alapból Los Angeles drága, de nagyon. Él kint ismerősöm, hidd el, még a drága jelző is enyhe.

Azt meg felejtsd el, hogy a legolcsóbb helyre mész. A legolcsóbb helyek szoktak lenni a rémálmok, ágyipoloskától kezdve minden. Inkább nézz ki valami hotelt, nem kell öt csillagos, de normális legyen normális visszajelzésekkel. Airbnbs szobát nem is tudom elfogadnák-e neked a reptéren, ha azt adnál meg.

Aztán kellene egy motorbérlés neked, ami elég drága dolog tud lenni.

Meg San Francisco se lenne éppen olcsó mulatság szállás és egyebek terén.

2018. dec. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

@10 És az USA még könnyű célpont. Volt olyan ország, aminek a vízumáért 5000km-t utaztam, meghívólevelet intéztem, belépéskor le kellett fizetnem három határőrt, majd országon belül különböző ellenőrző pontokon sok más embert.


Az EU-ban rettenetesen könnyű minden a világ javához képest. Mielőtt transzatlanti utat tervezel, mindenképp próbáld ki magad Európában, mert utazáshoz nem árt a rutin. Még engem is szoktak meglepetések érni, pedig olyan helyeken jártam, ahova ember be nem tenné a lábát.

2018. dec. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!