Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Hol lehet megnézni hogy...

Hol lehet megnézni hogy érvényes-e még a vízumom?

Figyelt kérdés
B1/B2 túristavízumom van Amerikába utazáshoz ami 10 évig tart. Ami azt jelenti hogy 6 hónapra kimehetek bármikor Amerikába 10 évig. Hol tudom ellenőrizni hogy ez a vízum még érvényes-e? Jó pár éve kaptam meg és azóta elhagytam az úrlevelemet amibe bele van írva hogy meddig jó. Kerestem az amerikai nagykövetség oldalán is de nem találom hol lehetne megnézni a státuszomat. A 3 hónapos esta státusz megnézését találom csak. Valaki tudna segíteni? Kinek tudnék írni? Vagy kit kéne hívnom?

2018. dec. 23. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs meg az utlevel, amiben a vizum van, tehat nem tudod bemutatni fizikailag a hataron, akkor teljesen mindegy meddig ervenyes, hasznalni nem tudod. En az amerikai nagykovetseget hivnam fel.
2018. dec. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mar reg be kellett volna jelentened a kovetsegen az elvesztes korulmenyeinek dokumentalasaval.
2018. dec. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az útlevelemet nem tudom mikor hagytam el, ezen héten kerestem és azt vettem észre hogy nem találom. Legutóbb meg még tavaly használtam, csak nem Amerikába mentem hanem csak Európában használtam.
2018. dec. 23. 21:17
 4/6 A kérdező kommentje:
Megpróbálom felhívni őket természetesen, csak most itt a karácsony, nyilván senki sem dolgozik semmi sincs nyitva. Nem sürgős, mert nem holnap utazok Amerikába, csak most hogy észrevettem hogy nincs meg az útlevelem elkezdtem parázni, hogy mi van ha valaki rosszindulatú találta meg és látta hogy ilyen vízumom van és akár letiltatta, vagy bejelentette vagy bármi, ha tudta, vagy nem tudom hogy működik az ilyesmi. Ami azért elég sok bonyodalommal járna. Azért kerestem volna egy gyors online státusz ellenőrzőt ( mint ami a 3 hónapnak is van ) és akkor nem kellene ezen aggódnom.
2018. dec. 23. 21:30
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Uj vizumot mindenkepp kell igenyelned. Ugyanazt uj utlevelbe nem fogjak tudni ujra beletenni, de elobb az irat elveszteset vagy koteles bejelenteni.
2018. dec. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, ezt nem tudtam. Azt hittem ha még érvényes újra kinyomtatják és az újba beleragasztják mint a régibe is. Természetesen amint nyitva lesznek jelenteni fogom, addig meg még keresem hátha megtalálom.

Akkor már csak az érdekelne, hogy ha valaki rosszindulatú találta meg bejelenthette-e vagy csinálhatott-e vele valamit. Mert ha igen, még újat se tudok igényelni, legalábbis nagyon komplikált, pedig most akartam megvenni nyárra a repülőjegyet.

2018. dec. 23. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!