Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Las Vegasban mi a neve annak...

Las Vegasban mi a neve annak a nagy ruhás üzletnek, ahol márkás holmikat lehet venni olcsón, mert már mennek ki a szezonból?

Figyelt kérdés
10 éve voltunk ott és akkor vettünk nekem egy kosztümöt és férjemnek két sportzakót. Fillérekért. Most megint megyünk márciusban, szeretnék egy bördzsekit, csak sajnos nem tudom az üzlet nevét.
2019. febr. 9. 02:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%
Kizàrtnak tartom, hogy egyetlen ilyen üzlet lenne ott. Az összefoglaló neve az ilyen boltoknak az outlet.
2019. febr. 9. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
ROSS less for dress
2019. febr. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Rosszul irtam, így a jó: ROSS dress for less

2019. febr. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
36%

Olcsón akarsz márkás rucit?


Na irány a háda, turizz vmi jáó göncöt.

2019. febr. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
55%
Valoban a ROSS lesz az! Vagy a Target!:) nagyon sok van ebbol az uzletbol:) igaz en Los Angelesbe megyek de rengeteg mindent vasarolok itt fillerekert! Ures boronddel megyek Amerikaba:)
2019. febr. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
9%
Az emberek döntő része képes eldönteni, azért utazzon Vegasba, mert a körnéyken csodákat lát, például a Hoover dam-et, a Grand Canynyont, a Halál völgyét, Yosemitee nemzeti parkot. Erre bejössz te sz...ros csizmában, és rákérdezel, hol lehet olcsó ruhát venni.
2019. febr. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
26%
Már miért ne vásárolhatna?
2019. febr. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

15.14

Ez a beszólás nagyon betalált :D

2019. febr. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Tudod Okoska, és most Itt a Nerves Hatos válaszolóra gondolok, a szaros csizmámat otthon hagytam Magyarországon, amikor kiköltöztem 29 évvel ezelött New Yorkba. Most lesz 6 nap szabadságom és képzeld, veszem a bátorságot és elutazom Las Vegasba. A Hoover Dam és a Grand Canyon túra után vagy elött miért is nem szabad vásárolni? Mondd már meg Te Istenbarma!
2019. febr. 10. 02:49
 10/14 A kérdező kommentje:
És igen, olcsón akarok márkás cuccot. Mintahogy Te is. Csak ellentétben veled én elmegyek és megveszem. Mert nekem nem mindegy, hogy a 1000 dolláros bördzsekit esetleg 600 dollárért is meg tudom venni.
2019. febr. 10. 02:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!