Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Las Vegasban mi a neve annak...

Las Vegasban mi a neve annak a nagy ruhás üzletnek, ahol márkás holmikat lehet venni olcsón, mert már mennek ki a szezonból?

Figyelt kérdés
10 éve voltunk ott és akkor vettünk nekem egy kosztümöt és férjemnek két sportzakót. Fillérekért. Most megint megyünk márciusban, szeretnék egy bördzsekit, csak sajnos nem tudom az üzlet nevét.
2019. febr. 9. 02:19
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Ja és le is pontoztam a nekem nem tetszö válaszokat Irigykék! A többieknek köszönöm!
2019. febr. 10. 02:54
 12/14 anonim ***** válasza:
11%

Aha. Értyük. Szóval 29 éve élsz a zusába. Oszt akkor mégis magyar gyk-n kérdezed, hogy hol vehetsz occsón ruhát a zusába?


Kérdésed és az írásod alapján nem lehetsz több 15 évesnél.

2019. febr. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Vegas kornyeken ketto van:

eszaki [link]

meg a deli [link]

Illetve tenyleg a Ross-ban lehet markas cuccokat kapni. A Ross-ba viszik a kulonbozo department uzletekbol a "lejart" cuccokat. En a Macy's-ben kineztem egyx egy felsot magamnak, majd kb. 1 ev mulva ugyanazt a Ross-ban megvettem fele aron :)

2019. febr. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

# 6-os mekkora egy se ggfej! :D


Mi nem élünk kint, de közel egy hónapot töltöttünk el nemrég a Nyugati-parton. Sok nevezetességet láttunk, amit csak tudtunk megnéztünk a nagyvárosokban, és környékükön (Los Angeles, San Diego, Las Vegas, San Francisco), és ezek miatt utaztunk természetesen, de Ross-ban mindenhol voltunk. :D

2019. márc. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!