Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Akik az USA-ban élnek, nektek...

Akik az USA-ban élnek, nektek ezt hogy sikerült elérni?

Figyelt kérdés

Mi a végzettségetek? Házasság útján, vagy hogy sikerült?


Btw. tudom, hogy az utazás nem a legmegfelelőbb kategória, de nem találtam jobbat



2019. márc. 30. 19:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

"Es legtobb legalis bevandorlo soha nem fogadja el az illegalisokat. Szuletett amerikaiakrol nem beszelve."


Ugye ezt a hülyeséget te se gondolod komolyan? :)

Senkire nincs ráírva, hogy legális vagy sem, de mindketten tudjuk, hogy ez egy újabb kétségbeesett próbálkozás.

2019. márc. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyik rokonom él kint, ő egy amerikai cég budapesti SSC-jében dolgozott és mivel nagyon jól tette a dolgát, ki tudott jàrni magának egy pozíciót az USÁ-ban. Onnantól kezdve màr a cég intèzte, hogy legálisan kiköltözhessen.
2019. márc. 31. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
9-es! Na ha ilyen nagyon tájékozottnak hiszed magad, hogy csak bűnözőket toloncolnak ki, akkor pl. Székely Vegánnak miért kell augusztusig elhagynia az USA-t?? Vagy annak a makulátlan hátterű, honolulu-ban élő mexikói cukrászt miért rúgták ki az országból? Holott vagy 20 eve cukrászata volt, nem bűnöző. De sorolhatnám. Illegális kiutazásra biztatni másokat óriási felelőtlenség és pofátlanság. Ma már egy olyan államban, mint Arizona, egy sima rendőri igazoltatásnál joguk van kérni hogy igazold a státuszod. Ha nem tudod, ICE-hez kerülsz és ennyi volt. Én végigjártam a bevándorlási procedúrát, nekem illegálisként soha nem kellene amerika. Az egész nem ér annyit
2019. márc. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%

"Székely Vegánnak miért kell augusztusig elhagynia az USA-t??"


Mert az egy tróger volt, aki YouTubeon csinálta a fejét és felnyomták.

Kérte a pofont...

2019. márc. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

14!


Ja, na de bárki, érted? Bárki beleeshet ebbe hogy ellenőrzik a papírjaid. Ha valakinek megér annyit az usa hogy aztán ott meghúzva kelljen élnie, csak tegye. Én inkább maradtam a legális útnál. Így ha belefutok egy bármilyen ellenörzésbe, nyugodt vagyok. (Azt is remélem tudod hogy már több reptéren, a belföldi utasoknak is igazolniuk kell a státuszukat leszálláskor, már a gépből kilépve.) Tehát illégálisként marad a busz.

2019. márc. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!