Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Hogyan lehet a legolcsóbban...

Hogyan lehet a legolcsóbban Washingtonba repülőjegyet venni?

Figyelt kérdés
Június végétől június közepéig bármikor lehet az indulás, és egy hónapot tölteték kint. Valakinek van ötlete? Szerintetek mennyiből lehet kihozni?
2019. ápr. 17. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk mész máskor. Repülési főszezonban ritkán van igazán olcsó jegy. Meg aztán nem április közepén kell nézni a júliusi jegyeket
2019. ápr. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pont most foglaltam augusztusra. Fejenként 210 ezerért oda-vissza, feladott poggyász nélkül még. Fogom is a fejemet, mert amikor januárban nézegettem még 170-180 körül is kaphattunk volna, de hát mindegy. Ennél olcsóbb szerintem már nem lesz. Az elmúlt hetekben mindennap, több számítógépről is néztem több időszakra lehetőségeket és azt mondom szinte napról napra drágábbak a jegyek. Ami még szerintem viszonylag olcsóbb, az az őszi, kora téli időszak.
2019. ápr. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

"Az elmúlt hetekben mindennap, több számítógépről is néztem több időszakra lehetőségeket és azt mondom szinte napról napra drágábbak a jegyek." ezen sajnos nem kell meglepodni

a rendszer felismeri ha egy bizonyos utvonalra egy bizonyos idoszakra nezed a jegyeket es naprol napra dragabbakat mutat

kulfoldon elek, evente jarok haza es mindig ezt tapasztalom

mikor kitalalom, hogy kb. mikor akarok utazni, elkezdem nezni a jegyeket de a fonok mindig varial hogy mikor utazzak, mikor ne, es mire oda jutok, hogy na megvan a pontos datum veszem a jegyet, mindig 150-200 dollarral tobb ugyanaz a jegy, mint amit 4 nappal elotte neztem.


A jovoben ne nezegesd oket, talald ki a lehetseges datumokat, egy napot szanj a keresesre es vedd meg a legolcsobbat.

2019. ápr. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha egy hónapot kint akarsz tölteni, akkor a megspórolható 50k elenyésző lesz az összlöltséghez képest.
2019. ápr. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%
hármas válaszadó megint bemutatta, miért nem érdemes konteókban hinni és miért van az, hogy a szellemileg visszamaradottak terjesztik az azért drágább a repjegyem mert többször ránlztem teóriát. Ami egy tök nagy baromság.
2019. ápr. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Légy rugalmas, nézz környező reptereket is akár (NYC sincs nagyon messze).

Próbaképp rákerestem, 140 dollár volt a különbség a Bécs-Baltimore és a Budapest-Washington DC jegy közt, ami azért érezhető.

Megnézheted a facebookos csoportokat, amelyekben kedvező árú jegyekre vadásznak - ha nem is Washingtonba, de NYC-be még nyáron is akad egy-két jó jegy -, de ha pár hétig nem találsz jobb dealt, érdemes megvenni.

2019. ápr. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!