Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Szükséges-e dombornyomott...

Szükséges-e dombornyomott kártya ha van online vásárlásra szánt, sima kártyám?

Figyelt kérdés

Kérdésem az, hogy airbnb-n valamint hosteleknél online foglalásnál szükséges-e még a dombornyomott kártya?


Van nekem egy sima, kifejezetten online vásárlásra készített kártyám, amivel legutóbb online foglaltam le az üléseket a repülőn és minden simán ment.


2 hét múlva utazom és kérdezem, hogy rohanjak-e most a bankba dombornyomottat csináltatni gyorsított eljárásban vagy jó ez a kártya is, ami csak és kizárólag online vásálársra lett kiadva a bank által?


2019. jún. 6. 00:07
 1/7 anonim ***** válasza:
62%

Ha csak online akarsz vele fizetni, elèg.

Külföldi használatra nem elég.

2019. jún. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Te tudod mit vettél a neten. Vagy levonja a pénzt online vagy helyben fizetsz.Amikor helyben fizetsz, lehet kp és lehet kis leolvasó terminál, (igen, a 21. században már A Balkánon is ilyenekkel rohangálnak).

Amúgy rengeteg előnye van, ha van egy rendes bankkártyád, amit napi szinten elfogadnak a boltban. Pl nem néznek majd vidéki parasztnak.

2019. jún. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nézz utána a Revolut applikációnak, nem csak virtuális, hanem feltöltős dombornyomott Visa kártyát is kapsz hozzá, az elsőt ingyen. Ha mákod van 2 hét alatt megérkezik a sima kártya is, mert a virtuálissal nem sokra mész külföldi boltokban. Airbnb-hez, bookinghoz viszont elég kellene, hogy legyen.
2019. jún. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Dombornyomott nem kell, egy sima MC vagy Visa tökéletes mindenre. Viszont az online kártya gyanús hogy nem (bár őszintén szólva fogalmam sincs mi az).
2019. jún. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Annyit tudok, hogy az Airbnb USA-ba történő foglaláshoz csak kredit kártyát fogad el. Sima debitet nem, hiába van rajta pénz. Legalább is én rengeteg szállást próbáltam foglalni és végül csak a credit kártyát fogadta el. És sok más helyen, pl szállodákban, autókölcsönzőkben is csak a credit jó.
2019. jún. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 hülyeség. Biztos gagyi kártyád van. Én sima debittel foglalok az Airbnb-n az USA-bam és mindig működik. Persze MasterCard, nem Maestro, az nekem se volt jó, szóval normális kártya kell.
2019. jún. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5ös az enyém is master, és mégsem volt jó.
2019. jún. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!