Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Szeretnék kiköltözni az...

Szeretnék kiköltözni az Egyesült Államokba, hogyan lehetséges ez?

Figyelt kérdés

Mi kell hozzá?

Milyen papírok stb...

Amugy karosszérialakatosnak tanulok, és 3-4 éven belül végzek, aztmondják, hogy minket az egész világon keresnek, és a jó szakmunkást lassan jobban megfizetik mint akinek 3 diplomája van...


2010. júl. 9. 10:36
 1/4 anonim ***** válasza:

azért nézd, nyugaton, USA-ban nem egészen az van ám mint itt tehát ott a 3 diplomának is bizony van értéke, de tény h a szakmunkásokat is rendesen megfizetik, szal ott legalább nem éhbérért dolgozol, ez igaz


csakhogy nagyopn nehéz dolgod lesz, mert az USA sem hülye, ne viccelj, az egész világ kb oda akar menni munkát vállalni, nem lesz az könnyű dolog ... kimehetsz persze, d emivel fiatal is vagy, hát tudod eleve a reptéren visszafordítanak sztem ha nem tudod igazolni kellőképpen h van vagyonod itthon azaz ha nem látják biztosnak h vissza is mész tőlük, hidd el, nem kell nekik a külföldi, hát így is tele vannak.


és akkro ha mégis kint vagy mint turista, na munkavállalási engedélyt garantáltan nem kapsz, erről tényleg ne álmodj, ezt sokan évtizedekig kb nyugdíjas korukig próbálják intézni hiába, azaz marad a feketén dolgozás, csakhogy ha azzal meg lebuksz, akkro nem egyszerűen kiutasítanak, hanem simán hosszú időre lecsuknak azonnal, ott ezzel nem cicáznak sokat, hidd el !!


úgyhogy én a helyedben átgondolnám még ezt mert tudod könnyebb elgondolni a dolgot mint megvalósítani, én azt mondanám h lehetetlen hivatalosan, fehéren, de hát te tudod

2010. júl. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az USA-ban tenyleg nagyobb az erteke a 3 diplomanak, mint Magyarorszagon es nem sokaknak van 1-2-nel tobb. Nem igaz, hogy jobban megfizetik, mint a 3 diplomast, mert ertekelik, megbecsulik, aki tobbet tanult, nem ugy, mint mashol. Szakmara is van igeny, mikor epp nincs recesszio. Most tanulj, hozd ki magadbol a legtobbet. Ennel tobbet nem tehetsz.
2010. júl. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ha kiköltözés szándékával mész ki, a hátáron hazafordínanak!

max vállalhatsz ideiglenesen munkát, oszt ha közben összeházasodsz egy amerikai állampolgárral, akkor maradhatsz.

2010. júl. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

jól mondta az egyik előttem szóló.


tanulj, most ennél többet nem tehetsz. meg persze kezdj el félretenni mert nem kevés pénz oda kijutni.


amúgy munkavállalói vízumot igénylhetsz de sajnos nagyon kicsi az esélye annak hogy meg is kapod..

itt utána olvashatsz a dolgoknak:

[link]


és neaggódj nem csak a te álmod válna valóra ha kiköltözhetnél... bár én előbb tanulni szeretnék amerikában.


üdv!

2010. júl. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!