Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Ha repülővel utazok és a...

Ha repülővel utazok és a repjegyem ára nem tartalmazza a poggyászt a poggyászt a repülőtéren is fel lehet adni indulás előtt vagy interneten kell?

Figyelt kérdés

2019. jún. 25. 12:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha interneten vásárolsz poggyászt, még a reptéri kiérkezés előtt, akkor olcsóbban megúszod, mintha a reptéren adnád hozzá.

A poggyászt feladni pedig csak a reptéren lehet, az interneten nem :D (bocs)

2019. jún. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%

Szia!

Szerintem neked gyorsan venned kellene egy feladott pogyót vagy otthon hagyni valamit!!!

2019. jún. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, miért privátban kérdezed meg ismét, hogy de akkor a reptéren is hozzá lehet adni? IGEN, ott is lehet, ezt már az 1-es válaszomban is írtam - csak olcsóbb online.

Ha a reptéren adod hozzá, akkor egy 20 kg-os poggyásznál akár 20-30 euró eltérés is lehet, annyival több lesz, egy 32 kg-osnál pedig akár 50 euró eltérés is lehet - de ha Te ilyen gazdag vagy...

2019. jún. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
ez attól függ melyik társaságnál foglaltál és hogy melyik csomagot. De elég világosan megkaptad valószínűleg a visszaigazolásban hogy mi van a csomagban, már csak egy olyan ismerőst családtagot kell keresned aki veled ellentétben el tudta sajátítani az olvasás művészetét.
2019. jún. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az interneten hogy adod fel a poggyászt?
2019. jún. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen a reptéren is kifizetheted a plussz koffert, de az mindenképpen jóval drágább mint az interneten vagy a jegyvásárláskor.
2019. jún. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nyilvan a kerdezo nem az internetRE akarja feladni a poggyaszt, hanem arra kivancsi lehet-e online extra csomagot venni

legitarsasagtol fugg hogy lehet vagy sem

itt a gyikon egy masik keredezo az american airlinesnal vett USAba jegyet poggyasz nelkul

felhivtam neki az American-t es tudattak velem, hogy ahhoz a jegyhez online utolag mar NEM lehet feladott csomagot venni, csak es kizarolag a repteren tud majd a kerdezo feladott poggyaszt intezni ami 60 dollarnyi forint lesz majd neki


szoval lehet hogy tudsz utolag csomagot hozzaadani a jegyedhez, de lehet hogy nem!

ha nem, akkor majd a repteren kifizeted a plusz koltseget mikor sorballsz a pulthoz a borondoddel

2019. jún. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!