Kezdőoldal » Utazás » Európa » Athénra mennyire érdemes...

Athénra mennyire érdemes elutazni?

Figyelt kérdés
2019. aug. 4. 13:41
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Sokan szidják, de én azért kimegyek egy hétvégére és megnézem.
2019. aug. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%
Ha fogékony vagy a kultúrára, különösen az ókorira, akkor nagyon megéri. Ha annyira nem érint ez meg, akkor egy meglehetősen kaotikus és fülledt helyen fogsz vándorolni, sokszor a tűző napon. Én ezzel együtt szerettem azt a pár napot, amit ott töltöttem - igaz, inkább a tengerparton voltunk és csak két napot töltöttünk vàrosnézéssel.
2019. aug. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
5%
Koszos, fülledt, lerobbant város Athén. Ráadásul csak bunkó göröggel találkoztam ott.
2019. aug. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
Attól függ, mit keresel. Én megtaláltam azt, amit szeretni lehet benne, de tény, hogy nem egy szép, tiszta város. Múzeumok és cukrászdák szuperek. Az nem igaz, hogy csak bunkó görögökkel lehet ott találkozni, de tény, hogy nem foglalkoznak ott sokat a turisták lenyűgözésével. Legyél barátságos a macskákkal, én így haverkodtam össze több pincérrel is.
2019. aug. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Akik azt mondják, hogy "bunkó" görögökkel találkoztak, azok szerintem sosem voltak Athénban. Sok országban jártam, rengeteg mindent láttam,de Görögország a szívem csücske! Budapest Athénhoz képest koszfészek!Mindenfelé mászkáltunk görög barátainkkal, használtuk a tömegközlekedést, szóval belevetettük magunkat a város nyüzsgő életébe! Úgy 40 fok lehetett, amikor felsétáltunk az Akropoliszra, de fel sem tűnt a hőség, annyira lenyűgözött a látvány! Látod a tengert, a várost, a hegyeket a távolban. Bármikor visszamennék, még azon is elgondolkodtunk, hogy letelepednénk Görögországban. Olyan szakmánk van, amivel könnyedén találhatnánk munkát. Arra azért számíts, hogy nyugati árakkal dolgoznak az üzletekben! Ne hallgass a negatív véleményekre, menj és nézd meg magad!
2019. aug. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha hazajöttél, meséld el, milyen volt Athénon!😜

Athénba elutazni, Athénban lopni a napot, Athénból megérkezni, Athénról cseverészni...

2019. aug. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!