Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyik napszakban vannak a...

Melyik napszakban vannak a legkevesebben a Plitvicei-tavaknál?

Figyelt kérdés
Ha van ilyen egyáltalán.

2019. aug. 9. 21:06
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Gondolom éjszaka.
2019. aug. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kb. egy előre kijelölt körön mész végig (kis kör vagy nagy kör), szóval mindenki reggel nekiindul és délutánra kiér. Ha délben mész be, már semmire nem marad időd.
2019. aug. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Esküszöm kb 3 naponta van kérdés a plitvicei tavakról. Egyszer most már megnézem miért ilyen érdekes ez.
2019. aug. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
95%

soka kinai


Akik le akarnak lökdösni mindenkit maguk elött hogy előre jussanak a séta utvonalon

Nekem mikor voltunk nem sokon mulott hogy bebasszak egy kis köcsög kinait a vízbe a pofátlan tolakodása miatt

2019. aug. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi reggel 9-re vettünk jegyet, 8:45 körül mentünk be, akkor még nem voltak sokan, de szerintem el is oszlik a tömeg a nagy területen, több útvonal is van. A nagy vízesésnél volt tumultus, meg ahogy az előttem hozzászóló írta is, az ázsiai turisták szeretnek lökdösődni.


Mindenképp reggel érdemes menni, kényelmesen végigsétálhatod a kiválasztott útvonalad.

2019. aug. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem a napszak, hanem az évszak a fontos. Nyáron teltház.
2019. aug. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az értelmes válaszokat! :) Egyébként közben én is utánanéztem kicsit, ha mást is érdekel, több helyről hallottam hogy reggel 7-től olyan fél 10-ig nincsenek sokan.
2019. aug. 15. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!