Kezdőoldal » Utazás » Európa » Nápoly, Amalfi, Sorrento,...

Nápoly, Amalfi, Sorrento, Capri vélemények?

Figyelt kérdés
Holnap utazom Nápolyba, és érdekelnek a tapasztalatok, mivel sok rosszat és jót is hallottam... Róma nekem abszolút pozitív élmény, de azért tartok Nápolytól, főleg a bűnözés miatt.

2019. aug. 9. 23:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Van egy hangulata de aki tudja mire számítson annak nem lesz rossz élmény.
2019. aug. 10. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Így van. Szerintem sincs nagyon mit magyarázni rajta. Mediterrán báj! 🙂

(És persze rengeteg turista lesz)

2019. aug. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Pont ahogy írtatok. Már most imádom,elkapott a hangulata :-D Az emberek nagyon kedvesek mindenhol.

Köszönöm a válaszokat ^^

2019. aug. 11. 09:52
 4/6 anonim válasza:
100%

Mi pont most júliusban voltunk, mind a négy helyen:) Alapvetően látszik a különbség Észak és Dél között, teljesen más mentalitás és hozzáállás. Közlekedésben például elég őrültek tudnak lenni, mindenképpen legyetek óvatosak és figyelmesek az utakon, mert ők nem annyira körültekintőek. Nápoly pedig elég zsúfolt tud lenni, ott a cuccaitokra, értékeitekre fokozottan ügyeljetek!

Jó szórakozást, egyetek finomakat, érezzétek jól magatokat! :)

2019. aug. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kicsit megkésve de utolsónak is köszönöm ^^ Remélem jól éreztétek magatokat , mi imádtuk :)
2019. szept. 8. 00:14
 6/6 anonim válasza:
100%
Annak, aki még nem járt ott, de kedveli a mediterrán helyeket: CSODA HELYEK!:)) Az emberek nagyon kedvesek, az illatok mesések, a citromos limonádé fenomenális és persze gyönyörű. A közlekedésre tényleg ügyelni kell, azt tapasztaltam, hogy a menetrendet lesni felesleges, akkor és úgy indulnak, ahogy éppen kiadja nekik. Illetve nagyon vad sofőrök vannak, bár én nem 'féltem', értik a dolgukat.
2020. okt. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!