Kezdőoldal » Utazás » Európa » Spanyolország, Olaszország...

Spanyolország, Olaszország autóval? Többi lent.

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem ide terveztem, de valamiért jobban bejon ez a két ország, mint pl. Görögország. Viszont autóval mennyire őrültség nekivagni? Tengerpartra, dél Olaszország ami érdekes lehet északi részén voltunk, azt kizartam. Repülőjegy Spanyolországba októberben lenne, de mivel mi kényelmesek vagyunk ezért gondoltam autóra. Kb milyen költségekkel lehet számolni?

2019. aug. 11. 23:10
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Pont ez az. A csak tengerparti henyeles engem már untat. Kisgyerekkel mennénk (majdnem iskolas) ő pedig nem túl aktív..
2019. aug. 12. 10:50
 12/16 A kérdező kommentje:
Viszont az észak olasz part nekem nagyon nem jött be, el lehet menni ide oda kirándulni de fürdeni ott nem szeretnék.
2019. aug. 12. 10:52
 13/16 anonim ***** válasza:

* Ja, hogy Puglia is játszik.

Akkor közelebb lesz a 6.000 Km-hez és a 300ezer Ft-hoz az útiköltség.

2019. aug. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Akkor ez így drága mulatság sajnos.
2019. aug. 12. 10:55
 15/16 A kérdező kommentje:
Konkrét nincs de mindenképpen dél Olaszország lett volna.. Középre sem szeretnék, pedig állítólag az is nagyon szép, viszont az időjárás szerintem szeptemberben már elég rizikós.
2019. aug. 12. 10:56
 16/16 anonim ***** válasza:
Repülőjegyeket az utolsó pillanatban is szoktak leárazni. Ha nem ragaszkodtok a helyhez és az időponthoz, sokkal egyszerűbb és takarékosabb megoldás fapadossal menni. Barcelona és környéke bejárható tömegközlekedéssel. Véleményem szerint még így is sokkal kényelmesebb, mint oda-vissza két napot rászánni az utazásra, amíg semmi nem történik veletek, csak fogy az idő és pénz. Ha nem szeretnétek autót bérelni, befizethettek szervezett programokra is, ahol elvisznek a látványosságokhoz akár a szállodából.
2019. aug. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!