Kezdőoldal » Utazás » Európa » Volt mar valaki szeptember...

Volt mar valaki szeptember vegen Horvatorszagban nyaralni tengerparton? Milyen lehet az idojara? Deli reszen meg elfogadhato a strandolas?

Figyelt kérdés
2019. aug. 12. 11:08
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Jah délen még okés. Bár embere válogatja. Ismerek olyat aki 25 fok alatti vízbe bele se megy. Nekem meg ha 18 felett van bőven jó.
2019. aug. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
35%

Ha jó időt fogsz ki elfogadható, ha jó neked a 20-21 fokos víz. De általában csak 16-18 fok ilyenkor már.


De én már voltam július közepén úgy hogy a víz csak 10 fokos volt. Na az már gáz volt. Vettem is utánna egy forró fűrdőt :D

2019. aug. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A lenyeg az hogy lehessen napozni kicsit legyen elfogadhato a viz ne legyen eso vihar, remelem iden elhuzodik a nyar es meg szeptember vegen lehet majd kicsit nyaralni meg. Koszi a valaszokat
2019. aug. 13. 08:25
 4/4 anonim ***** válasza:
94%

Sok hülyeséget írnak itt össze, azután felpontozzák magukat.


Nyugodtan menjél, délen 22-24 fokos lesz a víz szeptemberben.

(Mi az utóbbi években sokszor még októberben is tudtunk ott fürdeni.)

2019. aug. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!