Kezdőoldal » Utazás » Európa » Kiknek való a hajós munka?

Kiknek való a hajós munka?

Figyelt kérdés

Azoknak akik szeretnének otthonról kiszakadni és úgymond "egyedül lenni" és gondolkodni?!

Közületek volt már valaki hajón?

Sokan csak a pénz miatt mennek.

Valakinek van más sztorija ezzel kapcsolatban?



2019. szept. 8. 12:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%

Bárkinek és mindenkinek, aki hajós munkára vágyik.

Ha benned felmerült ez a kérdés, akkor neked nem.

2019. szept. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én már jelentkeztem tanfolyamra.. csak érdekelne más emberek véleményei, tapasztalatai.
2019. szept. 8. 13:24
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Annak való, aki bírja, hogy fél évig nem lesz szabadnapja, akinek 4 négyzetméter privát szférája lesz, és aki bírja a sok náció keveredését.
2019. szept. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Utánaolvastam és videókat is néztem személyes tapasztalatokról és az nem teljesen igaz, hogy nincs szabadnap viszont az tény, hogy sokat kell dolgozni, de hol nem?

Plusz az sem mindegy mennyi fizetésért.:)

2019. szept. 9. 16:49
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
Aki imádja a vizet, a tengert és tud úszni és imádja a hajókat.
2019. szept. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan milyen hajo es azon milyen munka?

Baratom epp folyami szallodahajon dolgozik, jo pozicioban foszakacskent. Kb 3000 eurot keres efy honapban, ebben az a szep, hogy ott szalkas, kaja biztositva van neki, ugyhogy szinte tisztan hazahozza.

A melo viszont kemeny, 4 het egyhuzamban 12 orakkal (van egy kis pihenoje delutan), kb csak dolgozik es alszik, de utana 2 het szabad es azt is fizetik. Europan belul van, Nemetorszag fokent, igy hazajutni is konnyu arra a ket hetre.

2019. szept. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Először folyami aztán óceánjáróra gondoltam mint hajópincér.
2019. szept. 15. 21:37
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Jó munka nagyon és szuper a fizetés viszont cserébe heti 6-7 nap ,napi 12-16 óra munka.

Gyakorlatilag dolgozol ,eszel egy kicsit és alszol.

2019. dec. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

A barátom volt hajós munkán.

Elvégezte az egyetemet, nem volt még családja, vállalkozást akart indítani, de nem volt pénze.

Másrészről meg nagyon szegény családból jött, gyerekkorában egyszer sem volt nyaralni, így szeretett volna világot is látni.

2020. márc. 29. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Zenészként dolgoztam 2 évet.


Princess járatokon, voltunk Dél Amerikától kezdve minden fele, Afrika kivételével.

Ja ,és Fort Lauderdaleból indultunk.


Fizu kb 2500 USD volt havonta, költeni semmire nem kellett csak ha nem akartál te.

Kaja pia minden benne volt.

Nekem nem volt akkoriban barátnőm sem, gyerekem sem, tehát nekem tök jó volt.

Most már tuti nem mennék el.

2020. máj. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!