Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen túraútvonalat ajánlanát...

Milyen túraútvonalat ajánlanátok Szlovákiában? (Gyerek és idős ember nélkül - 5km körül )

Figyelt kérdés
2010. júl. 14. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:
A Magas-Tátrában rengeteg jobbnál jobb útvonal van. Kipróbálhatod, hogy pl. Lomnici-csúcs felé először libegővel mész, majd a (nem tudom már hogy hívják) tónál sétálsz egyet 2000 m magasan. Vagy a Csorba-tó körül sétálsz egyet, etetsz kacsákat, vagy ugyanonnan felmész a (szintén nem tudom hogy hívják) vízesésig. Amúgy 5 km iszonyú kevés, 10-nél kezdődnek az élvezetesebb túrák. Ha hegytetőre akarsz menni, akkor irány a Lomnici-csúcs. Libegő visz végig, persze nem muszáj az első szakaszon felülni rá.
2010. júl. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jaj, ne haragudj (kb) 5 órát akartam írni, csak közben más oldalt is néztem :) És bocsi, ha nagyon kérdezősködök, de túraútvonalonként van különböző belépési díj? És ha van akkor kb. mennyibe kerülnek ?
2010. júl. 14. 19:03
 3/5 anonim ***** válasza:

5 óra az mindjárt más, de talán még az is kevés.

Semmi belépési díj nincs magára az útra, persze ha siklón, libegőn vagy ilyesmin akarsz utazni, akkor azért fizetni kell.

És gondolom máshol sincs ilyen, szép is lenne, ha szednének pénzt.

2010. júl. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2010. júl. 14. 19:23
 5/5 anonim ***** válasza:

Engem a Szlovák paradicsomhoz "rángattak" el tavaly, és egyáltalán nem bántam meg hogy belementem! Elég durva útvonalon voltunk... olyasmit kell elképzelni mint a Rám-szakadék csak atom-brutál felpörgetett lábremegős verzióban! Én jobban szeretem az ilyen túrákat! Létrák, korlátok, láncok, mászás, adrenalin, stb... :)

Írd be google-be, bámulatos képeket fog kidobni! Itt is kell valamennyi belépőt fizetni, nem tudom mennyit, mert nem engedték hogy én fizessem, viszont megnyugtattak, hogy ebben benne van egy biztosítás is... ha bajom esik megkeresnek és lehoznak helikopterrel! Jó a humorérzékük, de valóban így van!

2010. júl. 15. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!