Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szerbiában milyen az életszínv...

Szerbiában milyen az életszínvonal?

Figyelt kérdés
Mennyire van elmaradva tőlünk?
2019. szept. 16. 09:07
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Amennyire én láttam (1x1 nap és 1x2 nap), hogy a 2000-es években megállt az idő. Nagyjából olyan az életvitel, a szokások, a technika, mint nálunk akkoriban volt. Már csak azért is volt ez a feeling, mert ugye nem EU ország, tehát az okostelefonod gyakorlatilag egy óra, hacsak nem vagy gazdag. Persze ilyen rövid időből nem lehet messzemenő következtetéseket levonni, de nekem ilyen érzés volt.
2019. szept. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Rosszabb valamivel a helyzet, mint itt. Az átlagfizetés kb. kétharmada a magyarországinak (~ 130 ezer forint), az árak valamivel alacsonyabbak, de nem sokkal. GDP/fő és HDI tekintetében is Magyarország fejlettebb, de egetrengető különbség azért nincs, ha átmész a határon.
2019. szept. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az árak kb mint itt vagy még drágább is, a szolgáltatások sokkal olcsóbbak.
2019. szept. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. 1-es, annyira drága a mobiltarifa?
2019. szept. 16. 12:25
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A roaming tarifa drága magyar SIM-mel használva a helyi halozatot, nem a helyi SIM kártyával a helyi hálózat használata.
2019. szept. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Attól függ,hogy nézzük. Szerbia 70%ból vajdaságból èl. Onnét szivja ki az utolsó pengőt is, viszont vissza keveset ad. Az életszínvonal kb mint az alföldi ès keleti régiókban magyarországon.De összeségében magyarország jobban teljesít, szerbia dèli rèszeinek nem túl jók az adottságai. Vajdaság pedig nem marad el az alföldi átlagtól.
2019. okt. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
A mobil tarifa meg szerintem valamivel olcsóbb de csak ha belföldileg nézzük ès akkor sem túl jelentősen. Nemzetközileg drágább mert mindenhova van roaming.
2019. okt. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hasonló mint itt. A fizetés valamivel kevesebb, de minden olcsóbb (a benzint kivéve). Doboz cigaretta 700-800ft, 2 liter sör 400-500, kaják is olcsóbbak és jóval finomabbak, mint itthon. Az első egetrengető baromságot írt, mivel.a mobilnet nagyon olcsó. Bármelyik újságosnál veszel egy sim kártyát 300 dinárért, és 1000 dinár körül (nincs 3000 forint) 10 giga fölötti netcsomagot kapsz. Az, hogy de a magyar simeddel drágán tudsz netezni, az nem azt jelenti hogy ott drága a net
2019. dec. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!