Kezdőoldal » Utazás » Európa » Nagyjából hány forint kell...

Nagyjából hány forint kell ahhoz, hogy Sopronból átmenjek Bécsbe a Práterbe, és használjam is a játékokat?

Figyelt kérdés
Ha valaki volt már, mennyi pénzt hagyott ott utazással együtt? Nyilván euróban kell ott fizetni, de forintra átszámolva. Én ahogy számoltam, olyan 30 000 Ft-nak elégnek kell lennie, ha több mindenre is fel szeretnék ülni.

2019. szept. 20. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
2019. szept. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem olyan 200 euróval készülj. Nem fogod elköteni valószínüleg, de ha már ott vagy nehogy emiatt maradj le bármiről is ami tetszik! Jó szórakozást!
2019. szept. 23. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Sok, az összes játékért külön kell fizetni és nem a mi pénztárcánkhoz vannak árak igazítva. Family Park jobban megéri, ott csak a belépőt kell kifizetni és oda ülsz fel, ahova akarsz.
2019. okt. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

A Praterben rosszul is lenne az ember, ha mindent végigpróbálna. Nagyon nagy a választék, vannak világklasszis játékok, de vannak másodosztályúak is. Érdemes szelektálni.

Gyerekkel szerintem is a Family Park a jobb, a Prater inkább 14 éves kor fölött érdekes.

2020. aug. 23. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!