Kezdőoldal » Utazás » Európa » Olaszország Csehország ellen?

Olaszország Csehország ellen?

Figyelt kérdés

Nektek mi jön be jobban? Olaszország (Pisa, Firenze, Róma, Milano..stb) vagy Csehország (Prága...)

Főleg aki volt már mind a 2 országbam annak a véleményét szeretném kérni.

A helyzet az hogy tavaly bejártam egy 5 napos kirandulással Olaszország egy részét (Pisa, Firenze meg nem tudom már) ami nekem írtózatossan bejött, nagyom szép volt, tényleg hihetetlenűl vágyom oda vissza. Idén elmentem Csehországba Prágába (amiben benne volt egy Drezdai városlátogatás Németországba) és Karlovy Vary. Hát a Drezda valamennyire tetszett.. nem volt rossz de még az sem közelítette meg a tavalyi olasz látnivalókat. És a Pragarol ne is beszeljek egyszerűen katasztrófa volt :/ én nem nézem le egyik varost se, mindegyiknek megvam a maga szepsege. De nem tudtam azt erezni mimt pl olaszországban, nincsen hangulata stb. Egyszerűen rossz volt, nem tudtam magam jól érezni. Most voltak ismerőseim is azt mondták prága egy nagy 0 volt..


2019. okt. 26. 00:04
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Prága nekem nagyon műanyag. Olaszország fényévekkel izgalmasabb.
2019. okt. 26. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem is Olaszország sokkal jobb, izgalmasabb, szép,mindig fel fedezem valami érdekességet és sokkal de sokkal színesebb mint Csehország ez biztos, nekem például Venezia is tetszett de a kisebb és nagyobb városok is szinesebbek,de a természet is nagyon tetszik,Olaszországban minden meg van ami kell nekem, Csehország az kezd hasonlítani Németországra nagyon mű lesz már.
2019. okt. 26. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
Olaszország +1
2019. okt. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azért Csehország sokkal többet ad, mint Prága. A keleti részt nem ismerem, de délen Cesky Krumlov, Ceske Budejovice, Tábor, a Sumava-hegység nagyon szépek. Olaszország is nyilván az, de nagyon turistás (Pisa városban szerintem a tornyon kívül konkrétan semmi nincs, nem egy nagy szám), a déli részeket, Szicíliát és Rómát jobban szeretem.
2019. okt. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
38%
A csehek jobb arc emberek, Csehország meg sokkal több, mint Prága. Szeretem mindkettőt, de Csehországba szívesebben ugrom el pár napra.
2019. okt. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Csehországgal egy probléma van:

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-



SZLÁV

2019. nov. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
@6 És ez miért baj? Legkedvesebb utaim közül csomó volt szláv országokban. Ukrajna keresztül-kasul vonattal, Transzszibéria Expressz Moszkvától Vlagyivosztokig, Észak-Macedónia, Bosznia-Hercegovina bármennyiszer. Mind iszonyat nagy élmény, az emberek is nagyon jó arcok.
2019. nov. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Csehország keleti része és Usti nad Labem kb olyan mint Borsod ,nagyon lepusztult régi bányászvárosok, elég nagy szegénység ,szóval nem igazán érdemes.

Csehországban Krumlov és Prága amik kimondottan szép helyek.

Olaszország egyébként szebb de kb a világ egyik legszebb országa :D pedig sok helyen voltam...Szicília valami varázslat...

2019. nov. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!