Kezdőoldal » Utazás » Európa » Athén tényleg “pusztulat”...

Athén tényleg “pusztulat” város? Nektek mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
2019. okt. 26. 11:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem szép város. Turistaként érdemes elmenni. Persze nem a legtisztább ( de mondj olyan várost ami tiszta lenne..)
2019. okt. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Nem! Persze különbözik a közép-európai városoktól, de szép, a lakói pedig barátságosak. Én nagyon vágyom vissza.
2019. okt. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, elég pusztulat, a műemlékek is eléggé le vannak robbanva, de azért el lehet menni pár napra.
2019. okt. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartom egy szép városnak, viszont nagyon sok történelmi emléket tartogat és ez mindenképp érdemessé teszi arra, hogy az ember meglátogassa.
2019. okt. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
31%
Esetleg pusztuló város, nem? Budapest az nem az? Sorra bontják le a régi, hangulatos házakat és un. modern (kocka, üveg) házakat emelnek helyettük... Hangulatos és szép házakat bontanak, amiket a lakók hozzáállása tett putrivá! Mi ez, ha nem pusztulás.
2019. okt. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%
Nem szép, de attól élvezni lehet. Télen féláron vannak a belépők.
2019. okt. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
A munkám miatt sokat járok Athénba és Píreuszba ... szerintem egy pusztulat valóban . Nyomot hagyott rajta a válság rendesen . A sok befejezetlen építkezés nem emeli a város fényét . Rendszeres, a tömegközlekedést érintő sztrájkok színesítik a hétköznapokat . Európa bölcsője ide vagy oda , egy balkáni pusztulat az egész .. és van egy tipikus görög “ki ha nem én nem”-ség, ami tesz még rá egy lapáttal ...
2019. okt. 28. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
az akropoliszt pl több ezer éve nem tudták helyreállítani, szörnyűség
2019. okt. 28. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én nagyon szeretem Athént,és egész Görögországot mindennel együtt,sokat jártam ott.
2019. okt. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Adókerülés miatt is rengeteg épületet "félbehagynak" úgy, hogy hiányzik a következő emelet, csak a vasrudak éktelenkednek ki a betonból.
2019. nov. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!