Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Utazás » Európa

A kérdés

Hány magyar él most Angliában?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Anglia, London, külföld, magyar, munkavállalás, utazás, munka, pénz, lakhatás, költözés

nov. 7. 13:13  Privát üzenet  

A válaszok
Bőven 100ezer fölött.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/9Időpont nov. 7. 13:23 Privát üzenet
Achgdrztombdzj nevű felhasználó válasza:

2015 második felére, már közel 350 000 magyar él életvitelszerűen a szigetországban.

A válasz 74%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/9Időpont nov. 7. 13:41 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Sok cikket találtam de nincs rá egyértelmű válasz. A kormány 150-200 ezerre tippeli, de szerintem meg van fél millió is. Az utóbbi években talán kevesebb mert sokan mentek máshova a Brexites ijesztgetés miatt.

# 3/9Időpont nov. 7. 13:52 Privát üzenet
Nem tudni, de 300 felett lehet.

A válasz 87%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/9Időpont nov. 7. 14:11 Privát üzenet
D. Brasco nevű felhasználó válasza:

Szoktak ezzel viccelodni hogy magyarorszag masodik legnépesebb varosa london!viszont ha ez igy van akkor csak ott bő 200ezer embernek kellene lennie

A válasz 90%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 20%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/9Időpont nov. 7. 15:23 Privát üzenet
300k felett könnyen megerősíthetően élnek. Csak London 200k.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/9Időpont nov. 7. 19:32 Privát üzenet

Debrecenikent mindennapos téma nálunk, hogy Londonban több magyar él, mint itt.

Szerintem összeségében Angliára nézve reális a 300 ezer vagy több.

A kormánynak ez nyilvánvalóan kudarc, tekintve, hogy mennyi gyerek is születik kint, otthon meg nem születik több a programjuk ellenére sem.

Szóval hiteles infót ne várj tőlük, maradnak a becslések.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/9Időpont nov. 11. 10:03 Privát üzenet
A Brexit szerintem sok mindent nem befolyásolt eddig.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/9Időpont nov. 11. 10:04 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Az elmúlt 2 évben sokan mentek haza vagy máshova. Változtak a fizetések meg a gazdaság itt is. A kormány egyértelmű hogy szépíteni akarja a valóságot pedig pontosan tudják a számokat, csak nem akarják beismerni a kudarcukat. Az igazság valahol 3-500ezer között lehet. Én szinte minden nap hallok magyar beszédet akármerre járok Londonban.

# 9/9Időpont nov. 11. 12:17 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Angliában lejárt magyar jogosítványt is cserélnek britre?
Angliában lehet magyar bankkártyával fizetni? Ha igen, hol, mennyire széles körben?
Angliában van olyan terület ahol nincsenek magyarok?
Angliában él a két gyerekem, szeretnék nekik kiküldeni magyar élelmiszereket, téliszalámi, túrórudi, tejföl, szabad ezeket kiküldeni, mivel romlandó egyik-másik? Vagy nem nézik? Elsőbbségivel?
Miért nem tudtam felhívni a 101-et Angliában egy Telenoros magyar mobilszámról?
Angliában élő nem ottani állampolgárnak, ha elveszik irata, kb. mennyi idő alatt tudja pótolni? Illetve ottani magyar nagykövetségen van gyorsított vízumügyintézés? (nem eu-s állampolgárnak)

Kérdések az Utazás rovatbólKérdések az Európa rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!