Kezdőoldal » Utazás » Európa » Karácsony és szilveszter közt...

Karácsony és szilveszter közt ( dec 25-től dec 30 ig ) hová utaznátok, ahol ilyenkor is meleg nyár van, tengerpart? Illetve aki már volt ilyen utazáson, adna egy kis ajánlást?

Figyelt kérdés
Még soha nem voltam télen nyaralni! 😊

2019. nov. 24. 13:32
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

Fürdenétek is? Mert meleg nyár december végén Európában nem nagyon lesz, a legdélebbi Cipruson vagy a Kanári-szigeteken (ami földrajzilag már nem is igazán Európa) sem lesz harminc fok, a tenger is 20 körül legfeljebb (ez is inkább Kanárin, Cipruson hidegebb). Legközelebb Eilatban 20 fok feletti a tenger (ez már a Vörös-tenger), de a levegő meleg nem lesz itt sem. Európában szerintem ezt nem kapod meg, de ha nem kell nyári meleg meg tengerben fürdés, a dél-európai városokban el lehet lébecolni, kellemes a tél (Barcelona, Lisszabon, Athén, Róma stb.).

Ahol meleg levegő és meleg tenger van, az messzebb van és oda 5 napra nem érné meg elutazni, szerintem.

2019. nov. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Vèletlenül nem a zöld kezet nyomtam, nem tudom vissza csinálni, elnézést! 😒

2019. nov. 24. 14:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Ausztrália az ahol ilyenkor nyár van, én oda mennék ha lenne rá pénzem és nem félnék a repüléstől. Nem szeretem a hideget meg a telet. Egyik ismerősöm ott él és amikor beszélünk irigykedem rá hogy ő neki amikor itt tél van neki milyen jó ott. Amikor itt nyár van akkor neki odakint tél van de az a tél enyhe nem túl hűvös, de nem is túl meleg tél.
2019. nov. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Karib-tenger térsége. Kubában voltam.
2019. nov. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Decemberben az egyenlítő környéke, vagy a déli félteke meleg. Öt napra sehova nem érdemes menni, nagyobb távolságra legalább 2 hétre tervezz, hosszú utazás, időeltolódás, stb. miatt.
2019. nov. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Dél-Amerikában forró nyár lesz akkor.
2019. nov. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hát ezekhez akkor több pénz kell. :)

Köszi a válaszokat

2019. nov. 26. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!