Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyik adventi vásárra érdemes...

Melyik adventi vásárra érdemes kiutazni, ahol van látnivaló és nincsenek horror árak?

Figyelt kérdés
Bécsben voltam, az nem jött be annyira.
2019. nov. 25. 19:45
 1/8 D. Brasco ***** válasza:
33%
A karacsonyi vasarokon mindenhol horror árak vannak,meg kb mindenhol ugyan az van......szóval igazabol mindegy hova mész,mert ha egyet lattal akkor kb lattad mindet
2019. nov. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Évek óta úgy megyek karácsonyi vásárra, hogy az a kirándulás csak egy kis része legyen, mert sehol nem volt eddig olyan kiemelkedő az adventi vásár, hogy egy napot kitöltsön. Nekem a bécsi kimondottan nem jött be. Nagy tömeg, hihetetlen árak és nekem maga a vásár is fura volt... Sok giccs. A tavalyi ez a menet volt: Pozsony + csoki gyár + múzeum, nevezetesség stb. Azelőtti évben pedig Grazban voltam. Az nagyon hangulatos volt, de ott is szépen körbe jártuk a többi látványosságot is. :D
2019. nov. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ulmi karácsonyi vásár szerintem nagyon szép, bár a tömeg ott is nagy.
2019. nov. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%

Brno és Győr az én két tippem.


Illetve egyszer mázlim volt, összesen két bódéval pont ottjàrtamkor nyitott ki a karácsonyi vásár Tabdin. Hihetetlen finom sütiket kínáltak körbe a helyi nénik és jót lehetett pálinkázni a falubeliekkel. Esetleg érdemes kiszagolni, mikor esedékes idén.

2019. nov. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kinéztem egy olyan utat, ami Varasd megtekintése, majd Zágráb városnézés és az ottani vásár. Ez jó lehet? Megér egy tizest?
2019. nov. 26. 06:23
 6/8 Mr.Q77 válasza:

Minek akarsz te adventi vásárra külföldre menni? Ezért tök fölösleges pénzt kiadni. Kb mindenhol ugyan az van, a körítés/dekoráció ami más.


Budapesten is van, és ráadáséul Európában az egyik legszebb állítólag.


pár éve voltunk a bécsi vásárban, hát egy nagy k@aki, 0 hangulata volt.


Bp-i Vörösmarty tér vagy Szent István tér bőven kielégít bármelyik hölgy ez-irányú igényeit. (A pasikat ez totál hidegen hagyja).

2019. nov. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az árak elég durvák mindenhol karácsonyi vásár esetén. Az emberek ilyenkor lazábban költik a pénzt, nincs értelme reális áron adniuk. Illetve a bérleti hely pénz is elég magas mindenhol.

Nekem Colmar tetszik a legjobban Európában. Adventi fényekkel különösen gyönyörűek az utcák.

Látnivaló is van a környéken.

2019. nov. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is Colmart ajánlanám, ha meg már ott vagy érdemes átugrani Riquewihrbe, valami fantasztikus.
2019. nov. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!