Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mit érdemes Londonba megnézni...

Mit érdemes Londonba megnézni az alap látnivalókon kívül?

Figyelt kérdés
Aki volt már kint vagy kint lakik az tudna segíteni? Egy hetet leszek kint novemberben.

2018. aug. 24. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kew Gardens.
2018. aug. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mit értesz alap látnivalón.
2018. aug. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nem tudom mennyi idős vagy és hogy mi az érdeklődési köröd, de én is megyek Londonba nem sokára és most a netet böngészem, hogy mik vannak (igaz én már voltam egyszer) de amiket találtam (van amiknek még nem olvastam utána) azok: O2, Tudományos múzeum, London dungeon, Namco Station, Gyermekkor múzeuma, m&m’s world, Regent Street, Westfield London (ez a kettő leginkább ha vásárolni szeretnél, Hyde Park, The Shard, Disney Store meg én még pár utcát írtam ami tetszett és megnézném, olvastam a box parkról is meg a neten találsz még sok múzeumot, parkokat stb de engem ezek annyira nem érdekelnek :)
2018. szept. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!