Kezdőoldal » Utazás » Európa » Gran Canariàn melyik szàllodàt...

Gran Canariàn melyik szàllodàt ajànljàtol, all inclusive vagy fêlpanziós ellàtàst igênyeljek?

Figyelt kérdés

Sokat szeretnénk kiràndulni, ezért lehet, hogy a félpanziós ellàtàs lenne jobb. De szinte bârhol ebédelhetünk, nem lesz bajunk akàr egy sarki àrus ételeitől sem?

Vagy jobb megoldàs, ha a hotelben igényeljük az AI ellàtàst?

A sziget déli részén màr kinéztem egy szàllodàt, de nem sok jót olvastam róla, ìgy hozzàtok fordulnék: melyik szàllodàt ajànljàtok, ami lehetőleg partközeli?



2019. nov. 26. 13:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%

Nézz szét a Booking.com oldalon, szűri kedved szerint. Vagy esetleg Trivago-n, bár az átfedés elég nagy.


Ha kirándulni akarsz, inkább a fèlpanziót válaszd. Ez amúgy akkor is jó opció, ha ki sem mozdulnál a hotelből, mert sok szálláshely a vendégei igényeire alakítja a konyha kínálatát és esélyed nem volna az igazán helyi ételeket megkóstolni, ha nem mennél el más helyekre ebédelni.

2019. nov. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%

Sokat akarsz kirándulni, de délben és este mindig a hotelben lenni? Ez egy kicsit üti egymást. Ha reggel elmész a hotelböl, akkor gondolom 3 óra múlva csak azért, hogy ebédelj nem mész vissza?


Mi több kanári szigeteken voltunk, de Grand Canarián még nem.

Mindegyik szigeten rengeteg dolgot lehet csinálni, és túrázni meg a legjobb hely.


A szigetek ahol voltunk szerintebb szebbek és tisztábbak mint a Balaton... De persze bárhol bármi betegséget elkaphatsz, de mindenképpen szinvonalasabb mint a Balaton.


All Inclusiv olyan országban vagy országrészen vagy nyaraláson jó, ahol azért mész, hogy pihenj és a 14 napból 10-t a hotelben leszel. Ilyenkor minden étkezésen ott vagy.


Èn szeretem a jó hoteleket de a kanári szigetek tényleg nem igazán jó Allinclusiv, mert annyi látni való van, hogy a hotelbe csak lenni nem túl jó. Ahogy elöttem is riták a helyi specialítások kevés a nagy hotelekben. De én még is a félpanziót azért szerteem, mert utálom minden nap kitalálni és leveszekedni a család többi tagjával, hogy akkor hol is együnk. ìgy minden este a hotelben eszünk és nincsen vita, keresgélés...


A hotelekröl meg külföldi oldalakon tudsz jókat olvasni. Mi németországból megyünk mindig és a holidaycheck.de oldalon mindig reális az értékelés.

2019. nov. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Több kanàri szigeten voltàl, de azt nem tudod, hogy a félpanzió a reggelit és vacsorát jelenti...aha!
2019. nov. 26. 15:21
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem az utolsó vagyok, de nekem is utána kellett néznem, mit jelent pontosan a félpanzió, mert hiába utazom évente több alkalommal, soha nem vettem igénybe ilyesmit. Van ilyen, kérdező.

Nem tudom nektek mik a prioritásaitok, én autentikus élményt akartam, szóval airbnb-n szálltam meg egy kisebb faluban messze a zsúfolt turistás helyektől. Reggelire fillérekért bevásároltam sajtokat, tojást, zöldségeket, egyébként pedig útszéli kajáldákban és éttermekben ettem, sehol sem volt kirívóan drága. Nem lesz bajotok az utcai árusok kajáitól, szerintem felesleges az AI, hacsak nem valami rezortban akartjátok eltölteni az egész napot. Maspaolomas és a déli része a szigetnek igazi turistagettó, de van, akinek ez a szimpatikus.

2019. nov. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
31%

Gran Canariát az különbözteti meg azoktól a márványputriktól, ahova a kérdező eddig elutazptt hasat süttetni, hogy itt rengetg a látnivaló is és a jó étterem is.

Tehát teljesn fölösleges az egyiptomi és tunéziai magyar utazások emléke mentén elindulni. Erre a szigetre alapvetően egy kényelmes ágy kell, hogy aztán egész nap a szabadban lehess.


Természetesen ezzel megválaszoltam az első kérdést, a sarki árusok it tnem tevehajcsárok, a víz pedig iható.

All inclusive ellátást talán azért is fölösleges a sok jó helyi étterem mellett igényelni, mert akkor mi a francnak mész el egy ilyen tuti szigetre? Ha Ai kell, hőzz el Egyiptomba.

Ha valóban normális utazó szeretnél lenni, megpróbálhatnád, hogy keresel te magadnak szállodát, tényleg nem nagy ügy, bármelyik szálláskeresőn százával fogsz neked tetsző hotelekáadásul tényleg arról szól az Utazás, hogy legyen véleményed a dolgokról. Egy idő után meg fogod tapasztalni, okosobb leszel, mint az itt válaszadók 10 százaléka.

Ja és még egy dolog. Nem szép dolog azokat kioktatni, akik nálad többet utaznak és abba a bizonyos 90 százalékba tartoznak... tudod, akiknél csak nehezen leszel jobb utazó.

2019. nov. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Örülök hogy a kérdésem alapjàn mindent tudsz rólam. A véleményed közel sem fedi a valósàgot. Viszont ha màr a személyeskedész, mindent elmond rólad hogy a GYIK-re jàrsz okoskodni. Sajnàllak, hogy neked ennyi IQ jutott, és ehhez ilyen stìlus tàrsul. Biztosan nem véletlen. ;) Tovàbbi jó utazgatàst!
2019. nov. 26. 16:39
 7/11 anonim ***** válasza:
egyiket sem, nem egy nagy eresztés az a hely
2019. nov. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én jártam Gran Canarián. De airbnb-ztem. Az biztos hogy nem fizetnék egy forintot sem ellátásért hogy egyem a dögunalmas international menut. Reggelire mindig a helyi termelői piacon beszerzett zöldséget gyümölcsöt sajtot péksüteményt ettük ebéd meg vacsora meg ahol éppen voltunk beugrottunk egy étterembe vagy egy boltba. Utóbbiakban az árak jobbak mint itthon.
2019. nov. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Sajnálom, ha csak a személyeskedést látod a kommentemben, a megvetéssel párosuló cinizmust pedig nem.

Az észrevételeim közt volt néhány őszinte tanács, amitől egy picit jobb utazüvá is válhatnál. A magad szerény módján.

2019. nov. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

2-es válaszoló vagyok


engem is kikezdtél, pedig sehol nem írom, hogy nem tudnám mi az all inclusive vagy a félpanzió, söt azt is írom, hogy ha kirándulsz totál felesleges all inclusiv mert úgy sem ebédelsz ott. Vagy azt nem tudtad, hogy all Inclusivban van ebéd is?


Egyébként szerintem nyugodtan fizess be All inclusivra nem az én pénzem és te csak azt akarod úgy is hallani, hogy azt éri meg.

2019. nov. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!