Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szerintetek Budapestről taxi...

Szerintetek Budapestről taxi kivinne Németországba?

Figyelt kérdés

Jó jó,tudom hasonló kérdésem már volt, és nem is szándékom Németországba taxival menni,csak egy ilyen dolog,hogy taxi kivinne e külföldre (jelen esetbe Németországba) azt megtenné e? Most komoly csak érdekel.És az is,hogyha ilyen utat kérnének ez egy budapesti taxitársaságnál megengedhető e?


Válaszokat előre is köszönöm.: Gergely


ui.: És nem csak egy kis unatkozó hülyegyerek vagyok aki ezt szórakozásból kérdezte meg.



2019. nov. 27. 19:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Kivisz, és van erre taxisuk is.

[link]

2019. nov. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Hát nem teljesen komplett aki képes például Drezdába kitaxizni 700 euróért.
2019. dec. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Kedves nyalimaci én ismerek olyan embereket, akik főállásban hosszútávú személyszállítással foglalkoznak.

Mondjuk nem "hagyományos taxisok", de korábban azok voltak.

Több száz/ezer km-eket szoktak egyszerre levezetni.



Mindennek megvan az ára.

Csak a felár, hogy külföldön van a fuvar, az napi +5000Ft-ba kerül.

2019. dec. 5. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 veterán vas ***** válasza:

"van az a pénz".

Vagyis, ha meg tudod fizetni, akkor semmi akadálya.

2019. dec. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Kivisz. City taxi Budapestnél dolgozok. Gyakori megrendelések vannak Bécsbe, Belgrádba, Bukarestbe. Amikor az izlandi vulkánkitörés miatt légtérzár volt Európában nem volt ritka londoni, madridi, párizsi, de még Oslóba irányuló fuvar sem.
2019. dec. 15. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Taxisként voltam már több kulfoldi országban is. Németország hidd el nekem nincs is messze. 250- 350 ezerért bármelyik taxis kivisz. Ennyi pénzt egy napi munkáért bolond lenne nem elvállalni.
2020. jan. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!