Kezdőoldal » Utazás » Európa » Aki volt mar Palermoban tudna...

Aki volt mar Palermoban tudna mesélni, hogy milyen volt?

Figyelt kérdés
Milyen a strand? Mennyire veszélyes a hely?

2019. dec. 24. 08:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Veszélyesnek nem mondanám ma már, de azért jobb félni, szóval ne rohangássz sok pénzzel, telefon tárca ne legyen elérhető helyen. Összességében nekem tetszett a város. Van egy hangulata. De sok szép hely van még Szicíliában érdemes szétnézni. A strandok Palermo környékén nem a legjobbak. Ha homokos tömegstrand kell akkor Mondello.
2019. dec. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Most voltam ott, ha már voltál Nápolyban ahhoz képest ez sokkal biztonságosabb város. Persze itt is van aki trükközni akar taxishiéna fuvarra hív, kezedbe próbálnak sózni valamit amit utána fizess ki, de engem ezek elkerültek. Olyan a város hangulata mintha Tuniszt, Malagat, Valenciat, Athént és Tiranat összeadnánk.
2020. jan. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!