Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyik horvát tengerparti...

Melyik horvát tengerparti városba utaznátok február/március környékén, ami nem olyan esős?

Figyelt kérdés
2020. jan. 7. 12:16
 1/4 anonim ***** válasza:
69%

Tavaly és tavalyelőtt a március 15-i hosszúhétvégén voltunk. Tavalyelőtt Krk szigeten, nem volt tökéletes idő, de a szigetet láthatóan jobban elkerülték a felhők, esők, mint a szarazföld partját, illetve a Dinári-hegység vonulatát. Tavaly pedig Isztrián, Porecben szálltunk meg, jártunk több tengerparti városban a környéken, illetve bent a félszigeten is kirandultunk, akkor jó időnk volt, de mindkét alkalommal távozásunk napjan jött az eső, a hegyeken át az autópályán már hó.


Szvsz a szigeteken általaban jobb olyankor az idő, mint a Dinári-hegység mentén a parton, a délebbi részeket nem tudom. Egyébként baromi jó olyankor, nincs sehol se tömeg, nyugisan lehet varost nézni, annyira azért meleg is volt, hogy fagyiztam, a Krk déli részén pedig gyönyörű turistautak vannak, amelyek nyáron a kopárságuk miatt kellemetlenek lennének, kora tavasszal viszont nagyon jók (tipp: Baskánál a nudista kempingtől indulva a parton a Vreznica kanyonba be, majd fent el a Vela Luka és Mala Luka öböl felé (gyönyörűek fentről), majd vissza Baskába.

2020. jan. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Dubrovnikba, vagy egy másik viszonylag délen fekvőbe, mert ott nagyobb az esélye a jóidőnek. Az Isztriai-félszigetre semmiképp.
2020. jan. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 D. Brasco ***** válasza:
52%
Februar marciusban azert nagyon nagy szerencse kell ahhoz,hogy "jó időt" fogj ki a horvátoknál.Nyilvan minél délebbre utazol annál jobb a helyzet,legalabb is a hömérseklet szempontjabol.De a csodát ne várd.
2020. jan. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2:

Minimális a különbség Isztria és Dubrovnik között esős napok szempontjából áprilisban, ha megnézed a statisztikákat. Fürödni meg egyik helyen sem érdemes akkor, bár megjegyzem én Pula mellett a sziklás parton márciusban megmártóztam a tengerben, mert még kicsit melegem is volt a tűző napon.

2020. jan. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!