Kezdőoldal » Utazás » Európa » Lefoglaltam Rijekában egy...

Lefoglaltam Rijekában egy apartmant júniusra,5 éjszakára 69ezer forintért. Megérte?

Figyelt kérdés
Ingyenesen lemondhatom még. Egyébként szép, felszerelt apartman.
2020. jan. 9. 11:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyenek az értékelései?
2020. jan. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
9 pontra értékelték.
2020. jan. 9. 12:22
 3/7 anonim ***** válasza:
10%

Lehet hogy jó az apartman, de Rijeka nem egy nagy szám...

Krk szigettel jobban jársz ha nyaralni akarsz.

Rijeka olyan mintha Pestre mennél nyaralni..

2020. jan. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 D. Brasco ***** válasza:
Ha neked megérte akkor mi a kerdes???Hiszen valoszinuleg megérte mert lefoglaltad....mas kerdes hogy én mondjuk egy fillert nem adtam volna egy Rijekai apartmanért
2020. jan. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Fiume. Vagy te Wienbe mész karácsonyi vásárra? Amúgy meg az az mindig szubjektív, hogy megéri-e. Nekem nem érné meg, mert nem érdekel a város.
2020. jan. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

3:

Krk szerintem is jobb, főleg a déli része, de Fiume/Rijeka sem rossz. Egyébként én vidéken nőttem fel, és gyerekkoromban voltunk egyszer nyaralni Budapesten, és jó volt.


Fiumében egyébként vannak jó dolgok, a belváros szép, van egy hatalmas parkja, mellette vár, fel lehet menni a hegyekbe, szép kis eldugott sziklás partszakaszok vannak nem messze a város központjától. Autóval érkezve meg a környéken szét lehet nézni, Isztria közeli részén nagyon szép helyek vannak az Ucka nemzeti parkban, de Krk-re is érdmes beugrani egy napra.

2020. jan. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
@5 Béccsel ellentétben Fiume neve nem maradt meg hivatalos használatban, de azért jót kötekedtél.
2020. jan. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!