Kezdőoldal » Utazás » Európa » Február végén megyek Ciprusra...

Február végén megyek Ciprusra és az előrejelzés azt írja hogy,18-20 fok lesz, vajon ilyenkor ha bele megyek a tengerbe, nem lesz semmi bajom?

Figyelt kérdés
Erős az immunrendszerem, nem vagyok fázós.. esetleg ti bele merészkednétek?
2020. jan. 12. 13:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi bajod lesz? Hollandiában szokás az újévi merülés. Ha jól emlékszem iden 7 fok volt.
2020. jan. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A víz 15-16 fokos, bele menni bele lehet, csak kellemes nem lesz. Ha a levegő 22-23 fokos lenne akkor az már oké, de ha az is 20 alatt van és még egy kis szél is fúj, nem lesz nagy élmény.
2020. jan. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Van, aki merülés előtt baltával töri fel a jeget és nincs semmi baja utána. Van olyan is, aki +30 fokos tengerben fürdik és lázas lesz. Te tudod... Egyébkén ehhez az immunrendszernek semmi köze, olvass utána a Wikipédián.
2020. jan. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Sunshinedoll ***** válasza:

Bajod nem lesz, de ez nem strandidő és hideg a víz.

Nagyon sok szép hely van cipruson, érdemes inkább kirándulni februárban.


Én voltam februárban cipruson, nem úsztam, hanem városnéztem és kirándultam.

2020. jan. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi decemberben voltunk a barátaimmal Cipruson, 20-22 fok volt, szikrázó napsütés. Dél körül kimentünk a larnacai strandra, 2-3 óra strandfoci / strandröpi után kimelegedve még jól is esett csobbanni és úszkálni egyet a hideg vízben;)
2020. jan. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

De..


Vizes leszel és utána reszketni fogsz...

2020. febr. 13. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!