Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hollandiában mit érdemes...

Hollandiában mit érdemes megnézni?

Figyelt kérdés
Melyik várost vagy régiót érdemes felkeresni és miért meg mikor ? Esetleg van kedvenc helyetek Hollandiában ?

2020. jan. 14. 11:32
 1/7 D. Brasco ***** válasza:
utikritika.hu/hollandia
2020. jan. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fríz-szigetek közül a lakottakat.
2020. jan. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha Rotterdamba repülnétek, akkor ezeket:

[link]

2020. jan. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

... folytatom az előzőt: Rotterdamból metróval el lehet menni Hágába (útközben Delft is nagyon helyes városka), és onnan pedig villamossal kimenni Scheveningen-be, a tengerpartra.

Dordrecht is szép.


Amsterdamba vagy Eindhovenbe is lehet repülni - azt a környéket nem annyira ismerem...

2020. jan. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 aHermann ***** válasza:

Szia!


Szerintem sok szép hely van Hollandiában. Kérdés, hogy mi érdekel.

Mivel nem egy nagy ország, akár több helyre is el lehet menni.


Nekünk nagyon tetszett Delft és Utrecht.

Giethoorn is nagyon klassz, annak ellenére, hogy sok a turista.


Amszterdamból sok hely egyszerűen elérhető (Hága, Rotterdam, Leiden, Utrecht, Volendam).


Tavasszal a Keukenhof miatt érdemes menni, amúgy bármikor jó lehet. (Mi eddig nyáron voltunk, de a Keukenhof miatt tavasz lesz legközelebb.)

2020. jan. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tavasszal Keukenhof. Ha gyerek van, akkor Linneahaus, europa legnagyobb játszótere. Madurodam, ez Hollandia miniben. Rijksmuseum. Nekem Haarlem a kedvenc városom, szerintem gyönyörű. Zaanseschans, ott a klompenmaker és a mosterdmolen mindenképp.
2020. jan. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a skanzenek tetszettek
2020. jan. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!