Kezdőoldal » Utazás » Európa » San Marinoba érdemes elmenni...

San Marinoba érdemes elmenni kirándulni? Van látnivaló?

Figyelt kérdés

2020. jan. 19. 15:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Nyilván érdemes, ha már ott vagy. Gondolom, nem azért utazol oda, hogy a szállodában ülj végig.

[link]

2020. jan. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ott csak látni való van.


Olaszország kincses dobozának is szokták hívni, és ez így is van. Egy aprócska hegytetö rengeteg szépséggel.

2020. jan. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia! Szerintem feltétlenül érdemes egyszer elmenni. Én pl háromszor is voltam. A Monte Titano már kb 25 km-ről látszik. Az egész ország lakosságát és területét tekintve kb. Kaposvárral egyenértékű. Nem túl fárasztó program, egy nap elég rá szerintem, de természetesen Ti tudjátok. A látnivalók a hegytetőre és annak környékére koncentrálódnak, a többi olyan, mint más rendezett olasz város. Esetleg még érdemes egy fotóra megállni a határon emelt híd szerű építménynél. Gyönyörű a kilátás az Adriai tengerre és az Appenninekre. Sok fegyverboltot és szuvenír üzletet találhatsz a hangulatos utcákon. Autóval szinte a hegytető alá el lehet jutni,ott és odáig is több kisebb-nagyobb parkoló van..Mi mindig találtunk helyet.
2020. jan. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!