Kezdőoldal » Utazás » Európa » Berlin vagy Utrecht?

Berlin vagy Utrecht?

Figyelt kérdés
Be szeretném vállalni jövőre az Erasmust(lehetőség egy egyetemi félévet kint tölteni külföldön) és nagyon gondolkozok a fent említett két város között. Ég és föld a kettő szerintem. Pro-kontra érveket szeretnék kérni!Miért igen,miért nem? Köszönöm. :)
2020. febr. 10. 23:31
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

1) Utrechtben (Hollandiaban szinte mindenhol) nagyon nehez szallast talalni. Lehet, hogy az Erasmusra az egyetem biztosit, akkor semmi gond, de ennek nezz utana.


2) Hollandiaban jol beszelnek az emberek angolul, nem tudom ez mennyire igaz Berlinre, illetve te beszelsz-e nemetul.


3) Ha nyelvet akarsz tanulni, akkor a nemet mindenkeppen hasznosabb, es lsd. 2) Hollandiaban nehez tanulni mert nem vagy rakenyszerulve.

2020. febr. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!