Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szerintek mennyire veszélyes...

Szerintek mennyire veszélyes március közepén Amszterdamba utazni?

Figyelt kérdés
Március közepén terveztem Amszterda utazni, már megvan a repjegy is viszont a koronavírus miatt gondoltam hogy érdemes lenne inkább lefújni. Hollandiában jelenleg még nincs fertőzött, viszont addig még több mint 2 hét van hátra. Ti mit tennétek a helyemben?

2020. febr. 26. 10:12
 1/4 anonim ***** válasza:
62%

Gyilkosan veszélyes, a pusztító kór akkorra már tombolni fog mindenütt hollandiában. Az utcán egymásra halmozott, bomló tetemeket lángszórós vegyvédelmi ruhás katonák égetik el. Az orvosok elkeseredett küzdelmet vívnak a vért hányó, hörgő, vergődő emberekért miközben a katonaság válogatás nélkül tüzel mindenkire aki megszegi a szigorú kijárási tilalmat. A boltokból elfogy az élelem, megszűnnek a közművek. A lakosságot életét állig felfegyverzett fosztogató bandák keserítik. Bevezetik a rögtönitélő bíróságot és akinél csak felmerül a halálos betegség lehetősége azt azonnal kivégzik. Visszaállítják az inkvizíciót, az eretnekeket máglyán elégetik vagy tüzes vassal széttépik.


Ezeket érdemes szerintem mérlegelned az utazás előtt.

2020. febr. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%

Ezt nem lehet tudni. Lehet, hogy ott semmi sem lesz.

De azt se gondolta volna senki, hogy ez lesz Olaszországban.

Szerintem ne fújd le előre. Majd meglátod, hogy addig mi lesz.

2020. febr. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
64%
Teged fizetnek, hogy kiird a kerdest minden varos/orszagra??
2020. febr. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én ott élek. Jelenleg semmi negatív változás, pedig vannak már fertőzöttek. A boltokat sem vásárolják üresre, mint odahaza. Szerintem ne fújd le.
2020. márc. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!