Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyi esély lenne rá?

Mennyi esély lenne rá?

Figyelt kérdés

Szakács tanuló vagyok. 1 éve vagyok gyakorlaton. jövő nyáron ki szeretnék menni dolgozni Angliába. mennyi az esély rá hogy felvesznek? Angol nyelvtudásom nem a legfejlettebb.. elmakogom valamennyire. de van még 1 évem.. és ha most olyan választ kapok.. akkor elkezdek tanulni nyelvet.. jelenleg németes vagyok.

egy 18 éves vállalkozókedvű srác :)


2010. júl. 27. 02:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Tanulj!


Stázsolni el lehet menni és egy közepesen jó helyre fel is vesznek hamar. Onnan pedig, ha jól teljesítesz könnyebb bejutni igazán jó nevű konyhákra.


Egy két év, és ha ügyes vagy, már fizetést is adnak!

2010. júl. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szakacsoknak jo eselyuk van elhelyezkedni szerintem. az emberek enni mindig fognak. tanuld a nyelvet, szerintem tuti fogsz munkat talalni kinn.
2010. júl. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
egy két év?: | ezt hogy érted?
2010. júl. 27. 13:05
 4/8 anonim ***** válasza:

" A kérdező kommentje:

egy két év?: | ezt hogy érted?"


Gondoltam, tanulni akarsz kimenni. Tudod van sok hely, ahol te fizetsz azért, h ott dolgozhass és közben tanulj. De mint írtam vannak helyek, ahol ezt ingyen is megteheted, majd ha jó vagy, jobb helyekre is bejuthatsz.


Friss végzettséggel (ismerve a magyar szakácsképzést) ne reménykedj, h rendes, igényes helyen munkát kapsz. Itthon se nagyon...

2010. júl. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hát nem is az iskolámban tanítanak meg rendesen "főzni". :D egy nagyon jól menő étterembe vagyok tanuló. van még mindg tanulnom.. de nem konkrétan tanulni szeretnék kimenni. hanem rendesen dolgozni.
2010. júl. 27. 13:11
 6/8 anonim ***** válasza:

Javaslom olvasgasd ezt az oldalt:

[link]

2010. júl. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ha németes vagy akkor Ausztriában vagy Németországban is megállnád a helyed mint szakács. Egyik ismerősöm -végzettsége szerint nem is szakács, pár év alatt feltornázta magát főszakáccsá Ausztriában. Természetesen rengeteget keres vele.
2010. júl. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hm.. végülis.. megpróbálhatom azt is.. először.. csak utálok németül megszólalni:S számomra undorító egy nyelv. nem tudom miért. ne kérdezzétek.
2010. júl. 27. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!