Kezdőoldal » Utazás » Európa » Barcelónában júliusban szerint...

Barcelónában júliusban szerintetek milyen lesz a helyzet?

Figyelt kérdés
2020. máj. 1. 11:12
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Meleg.
2020. máj. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Jó kérdés...

Mi is mennénk már, igaz Olaszországba és remélem megnyitják a határokat nyáron.

2020. máj. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nehéz
2020. máj. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem szeptember előtt sok jóra ne számíts
2020. máj. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Meleg. A hőmérséklet és a vírus vonatkozásában is.
2020. máj. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Gondolom a járatokat akkor már nem fogják törölni.

Ti elmernétek indulni júliusban?

2020. máj. 1. 19:05
 7/9 anonim ***** válasza:
37%

Nem fogsz tudni elmenni Júliusban Barcelonába - állítólag őszig nem akarják megnyitni a határokat külföldiek számára, de júliusban szinte biztos, hogy nem fogsz tudni menni. Volt épp elág halottjuk ahhoz, hogy a nehezen elért eredményt ne dobják el és most ne engedjék elszabadulni megint a vírust.

Több lépcsőben, fokozatosan nyitnak, tartományonként ellenőrizve a dolgokat, országhatárt külföldiek előtt jún. végéig biztos, hogy nem fognak (mondjuk én őszt hallottam, de lehet, azt még felülbírálják).


A helyedben ősznél korábban nem terveznék - esetleg augusztusra, de még azt is korainak gondolom.

[link]

2020. máj. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Tényleg nem hiszem el, hogy nem vagy képes megnyitni egy jutyub oldalt, rákeresni az elmúlt mondjuk 7 nap barcelonai videóira, és rácsodálkozni, hogy SENKI nincs az utcán. Kibszottul senki, érted? De ha nem hiszed, megnézed.

Utána gondolkodsz, vajon ha most ez a helyzet, te vajon fogsz ott sétálgatni bambán júliusban???

2020. máj. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem egy csomóan fognak árulni spanglit az utcán, miért kérded?
2020. máj. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!