Kezdőoldal » Utazás » Európa » Barcelónában 4 napra kb...

Barcelónában 4 napra kb mennyiből jönne ki az étkezés?

Figyelt kérdés

Nem akarok puccos éttermekben enni.

Reggelire simán jó egy szendvics pl.

De ebédre vagy vacsorára szeretnék normális kaját enni, de akkor sem a legdrágább étteremben.


2020. febr. 12. 09:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Éttermi étkezésre nyugodtan számolj 20 EUR-t darabonként... MInimális itallal.


Tehát ez 4 napra 4*2*20

A reggeli egy kávéval meglesz 4* 5-10 EUR-ból.

2020. febr. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ajánlom a Mercado üzletláncot, elég jó kajákat vehetsz elég olcsón (a szendicsekre értem).
2020. febr. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Barcelona elég drága, egy sima tapasozás kis éttermekben is bele tud csúszni 20-30 ajróba 1-2 korsó sörrel, de az egy dollárral jelölt Tripadvisoros helyekkel, amelyeknek jó az értékelése olyan nagyon nem lehet rápacsálni tapasztalataim szerint.

Plusz egy dolog: a Sagrada Familiat ki ne hagyd és vegyél előre jegyet. Szerintem a legszebb épület egész Európában.

2020. febr. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kajálásra javasolnám a piacot.
2020. febr. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"Ajánlom a Mercado üzletláncot, elég jó kajákat vehetsz elég olcsón (a szendicsekre értem)."


Mercadona (üzletlánc) és tényleg jó.

Csak mert a Mercado meg piacot jelent :-)

2020. febr. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Sok helyen lehet menürendszerben is étkezni. Csak ki kell választani az előételekből, főételekből és a desszertekből összeállított listáról egy-egy ételt. Ehhez adhatnak még bort vagy sört, esetleg kávét vagy ásványvizet és még kenyeret is. Így akár a végösszeg is kedvezőbb lehet, mint a'la-carte lapról választani. Akár 10-15 euro körül is bőségesen jól lakhatsz.


[link]

2020. febr. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#5 Valóban, rosszul emlékeztem. Vagy már eleve rosszul is tudtam? :)
2020. febr. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!